| Datum narození: | 08-06-2015 |
| Pohlaví: | Fena |
| Registr: | LO15120335 |
| Mikročip: | 380260002478544 |
| Matka: | HOPEWOLF LUPI DI MONTEMORELLO |
| Otec: | A'YAXCHE |
| Chovatel: | - |
| Majitel: | - |
| Původ: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,46% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.97 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
![]() A'YAXCHE- -COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
![]() Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
|
Flota z Rosíkova CS- -COI: 11.03% |
||||
![]() Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
Macek z Rosíkova CS- -COI: 22.54% |
|||
Chizma z Rosíkova CS- -COI: 20.35% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() HOPEWOLF LUPI DI MONTEMORELLO- -COI: 21.57% |
![]() AMAROK ARIMMINUM -Mazzoni-HD B ED 0COI: 20.07% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() Heda Oskar DorHD A ED 0COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() BREEZEWOLFHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() FUOCOHD A -COI: 21.63% |
![]() ANGEL- -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() BAMBOLA- -COI: 17.76% |
OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
|||
Cita z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
||||
![]() ELFAHD A ED 0COI: 27.00% |
![]() RENDYHD B -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() AIKAHD A -COI: 21.88% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
DYUKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GEA LITTLEHELL | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HOPEWOLF LUPI DI MONTEMORELLO | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| BREEZEWOLF | 6 | 7.5 | 45 | 11 (24.44%) | 90.91% | 9.09% | - | - | - |
| ELFA | 2 | 4 | 8 | 5 (62.5%) | 100% | - | - | - | - |
| AIKA | 5 | 7.2 | 36 | 5 (13.89%) | 40% | 40% | 20% | - | - |
| DYUKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GEA LITTLEHELL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HOPEWOLF LUPI DI MONTEMORELLO | 1 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BREEZEWOLF | 45 | 60% | 40% | - | 5.56% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| ELFA | 8 | 62.5% | 37.5% | - | 33.33% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| AIKA | 36 | 41.67% | 58.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DYUKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 3 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,3392% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Dyna ze Slivníku CS | 0,05703% | 3.90625 | 18,79% | 11 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,26804% | 7.03125 | 12,32% | 32 |
| CELKOVÝ COI: | 0,66427% |