| Nato: | 06-12-2003 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | FIN10638/04 |
| Microchip: | 985120019582828 |
| Madre: | Giny od Úhoště |
| Padre: | Ink WolfSirius z Molu Es |
| Allevatore: | Wolfsirius |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FI |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,91% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 72.58 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.33 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wolfsirius Wishmaster | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ink WolfSirius z Molu Es | 3 | 7 | 21 | 3 (14.29%) | - | 33.33% | - | 66.67% | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wolfsirius Wishmaster | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ink WolfSirius z Molu Es | 21 | 38.1% | 61.9% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 3 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 7,23634% | 37.5 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 0,84453% | 12.5 | 8,95% | 42 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 5,5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,6187% | 15.625 | 6,33% | 62 |
| 22 | ♂ 5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 4,5,5,6,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 6,10352% | 36.71875 | 25% | 246 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Tola z Pohraniční stráže | 0,10071% | 7.03125 | 3,4% | 37 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 7.8125 | 26,03% | 31 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,6 | Atos z Belešova CS | 0,21658% | 10.9375 | 11,03% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 6.25 | 4,97% | 22 |
| 7 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,0989% | 11.71875 | 1,36% | 30 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,10571% | 10.15625 | 8,35% | 38 |
| 10 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5,7,7,7,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,35548% | 11.71875 | 4,31% | 29 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,20475% | 6.25 | 4,86% | 21 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Astra z Pohraniční stráže | 0,04926% | 3.90625 | 0,8% | 7 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Brest z Pohraniční stráže | 0,10166% | 4.6875 | 4,13% | 3 |
| COI TOTALE: | 16,26106% |