| Nato: | 18-11-1999 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ajbix Mrazivé ticho |
| Padre: | Amur z Ďáblova kaňonu CS |
| Allevatore: | z Molu Es |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,05% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 69.35 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.99 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Ink WolfSirius z Molu Es x Molly Hlas divočiny CS 2002-01-09 | |||||
| Wolfsirius Sleeping Storm ♁ | HD B | - | - | n/n | |
| Wolfsirius Seawind Whisper ♁ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Seven Wind Saga ♁ | HD D | - | - | - | |
| Wolfsirius Shade of Sunrise ♁ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Shadow Warrior ♂ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Shetan Hawkeye ♁ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Stardust Sarek ♂ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Stormy Grey ♂ | - | - | - | - | |
| Ink WolfSirius z Molu Es x Giny od Úhoště 2003-12-06 | |||||
| Wolfsirius Wanted Wolf ♁ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Whirlwind ♁ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Wildfire ♁ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Wind Wizard ♂ | HD D | ED 0 | - | - | |
| Wolfsirius Windwarrior ♂ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Winter Magic ♁ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Winter Voodoo ♁ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Wishmaster ♂ | - | - | - | - | |
| Ink WolfSirius z Molu Es x Giny od Úhoště 2005-02-08 | |||||
| Wolfsirius Running Free ♁ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Run Like The Wind ♁ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Rising Sun ♁ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Rider Of Storm ♂ | - | - | - | - | |
| Wolfsirius Rain Cloud ♂ | - | - | - | - | |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hollola Giudice: Rune Fagerström (FI) |
26-03-2000 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ink WolfSirius z Molu Es | 3 | 7 | 21 | 3 (14.29%) | - | 33.33% | - | 66.67% | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 2 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ink WolfSirius z Molu Es | 21 | 38.1% | 61.9% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 8 | 62.5% | 37.5% | 40% | 33.33% | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 1,64986% | 18.75 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,98305% | 12.5 | 26,03% | 31 |
| 15 | ♂ 4,5,5,5,5,6 - ♀ 4,5,6,6,6,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 8,11768% | 37.5 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,5,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,59338% | 14.0625 | 1,36% | 30 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,21143% | 10.9375 | 8,35% | 38 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,6,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,25392% | 11.71875 | 4,31% | 29 |
| 10 | ♂ 5,6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,34447% | 14.84375 | 0,78% | 68 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,10796% | 7.03125 | 10,65% | 33 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Zilka z Pohraniční stráže | 0,09851% | 7.03125 | 0,8% | 8 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Caro z Pohraniční stráže | 0,09928% | 7.03125 | 1,66% | 8 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,20475% | 7.03125 | 4,86% | 21 |
| COI TOTALE: | 12,66427% |