| Dátum narodenia: | 13-04-2014 |
| Pohlavie: | Pes |
| Register: | |
| Mikročip: | |
| Matka: | Laura II od Úhoště |
| Otec: | Hyro Kuklík |
| Chovateľ: | - |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | US |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,06% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.56 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hero & Angel's One In A Million | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hyro Kuklík | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Belmondo z Revíru vlků | 4 | 4.25 | 17 | 5 (29.41%) | 100% | - | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 4 | 4.25 | 17 | 5 (29.41%) | 20% | 60% | - | - | 20% |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hero & Angel's One In A Million | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hyro Kuklík | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Belmondo z Revíru vlků | 17 | 52.94% | 47.06% | 44.44% | 12.5% | 68.8 cm | 63 cm | 109.2 | 53.8 | - | 108.7 | 54.3 | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 17 | 76.47% | 23.53% | 7.69% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,8635% | 15.625 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Arek Malý Bysterec | 0,91855% | 12.5 | 21,74% | 48 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Inka z Litavské kotliny CS | 0,43456% | 9.375 | 15,7% | 42 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 4,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,56534% | 11.71875 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 4,6,7 | Bety Zepeř CS | 0,54263% | 11.71875 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,2229% | 9.375 | 16,65% | 20 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,3403% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 8.59375 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Exa Vopa CS | 0,05361% | 6.25 | 12,32% | 24 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Ariel Lobos CS | 0,05278% | 6.25 | 8,95% | 42 |
| CELKOVÝ COI: | 4,47053% |