| Nato: | 14-12-2011 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Whispering Wolf Alaqua |
| Padre: | Lapua Zlatá Palz |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | US |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,95% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.48 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ever Flowing Blusteel | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Whispering Wolf Alaqua | 2 | 6.5 | 13 | - | - | - | - | - | - |
| Iowa vom Westerwälder Berg | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Daschka vom Westerwälder Berg | 3 | 6 | 18 | 10 (55.56%) | 40% | 50% | - | 10% | - |
| Bella Volání rodu | 4 | 3 | 12 | 7 (58.33%) | 57.14% | 14.29% | - | 28.57% | - |
| Carin Hlas divočiny CS | 2 | 9 | 18 | 6 (33.33%) | 50% | 16.67% | 33.33% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ever Flowing Blusteel | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Whispering Wolf Alaqua | 13 | 76.92% | 23.08% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Iowa vom Westerwälder Berg | 20 | 60% | 40% | 8.33% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Daschka vom Westerwälder Berg | 18 | 61.11% | 38.89% | 9.09% | 14.29% | 70 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bella Volání rodu | 12 | 25% | 75% | 33.33% | 44.44% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Carin Hlas divočiny CS | 18 | 72.22% | 27.78% | 23.08% | 40% | 69 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Gerda z Rofa | 0,91169% | 15.625 | 20,48% | 32 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Eda Slňava | 1,00108% | 12.5 | 29,63% | 15 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,76313% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,1251% | 4.6875 | 29,71% | 27 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Dina z Banišťa CS | 0,1052% | 4.6875 | 8,72% | 27 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,29221% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 11 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Atos Heol CS | 0,16082% | 5.46875 | 12,32% | 38 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Aba Vopa CS | 0,05422% | 5.46875 | 12,4% | 15 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,16243% | 6.25 | 11,03% | 61 |
| COI TOTALE: | 3,78728% |