| Né: | 01-12-2014 |
| Sex: | mâle |
| Registre: | LO1530882 |
| Microchip: | 380260040460043 |
| Mère: | CONNIE GUBBIO |
| Père: | FULL AQUENE |
| Eleveur: | - |
| Proprietaire: | - |
| Provenance: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,51% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.61 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() FULL AQUENEHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() LAARSHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() CUMAHD A ED 0COI: 19.18% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() ASTRID A'PANTOSCLEHD B -COI: 32.81% |
![]() DIRAN- -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() EVA- -COI: 28.86% |
PASCALHD A -COI: 20.65% |
|||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
CONNIE GUBBIOHD A ED 0COI: 20.45% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() Galinka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
![]() Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
![]() Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
||
Maxa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Eška z Rofa- -COI: 25.96% |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONAN | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FULL AQUENE | 4 | 5.25 | 21 | 9 (42.86%) | 55.56% | 33.33% | 11.11% | - | - |
| LAARS | 4 | 6.75 | 27 | 16 (59.26%) | 62.5% | 18.75% | - | - | - |
| Chett Malý Bysterec | 7 | 5.29 | 37 | 14 (37.84%) | 71.43% | 21.43% | 7.14% | - | - |
| Alex z Čakajovského dvora | 6 | 5.67 | 34 | 11 (32.35%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 8 | 4.5 | 36 | 13 (36.11%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONAN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FULL AQUENE | 21 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LAARS | 27 | 59.26% | 40.74% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chett Malý Bysterec | 37 | 62.16% | 37.84% | 4.35% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Alex z Čakajovského dvora | 34 | 58.82% | 41.18% | 15% | 35.71% | 69.7 cm | 64.4 cm | 109.7 | 54.9 | - | 109.5 | 54.8 | 0.7 |
| Blek z Liehovarského dvora | 36 | 63.89% | 36.11% | 34.78% | 15.38% | 66.8 cm | 61 cm | 111.8 | 54.5 | - | 113.3 | 55.8 | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Ambra Vlčí naděje | 1,78879% | 18.75 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Chasa Ruskov dvor CS | 0,1092% | 4.6875 | 13,12% | 14 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 4.6875 | 14,97% | 28 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 4.6875 | 35,49% | 29 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 7.8125 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,06255% | 5.46875 | 29,71% | 27 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 6.25 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,0664% | 6.25 | 36,18% | 91 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 3.90625 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Eda Slňava | 0,06257% | 3.90625 | 29,63% | 15 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 3.90625 | 18,08% | 83 |
| COI TOTAL: | 3,02136% |