| Nato: | 09-12-2008 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Iowa vom Westerwälder Berg |
| Padre: | Balrog z Peronowki |
| Allevatore: | Whispering Wolf |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | DE |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,92% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.85 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Whispering Wolf Alosaka | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Balrog z Peronowki | 6 | 6.33 | 38 | 17 (44.74%) | 58.82% | 11.76% | 23.53% | 5.88% | - |
| Borko Kollárov dvor | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 44 | 5.59 | 246 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Whispering Wolf Alosaka | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Balrog z Peronowki | 38 | 50% | 50% | 21.05% | - | 69.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Borko Kollárov dvor | 9 | 55.56% | 44.44% | 60% | - | 68 cm | - | 108.7 | 54 | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 246 | 50% | 50% | 35.77% | 46.34% | 66.7 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Omar z Krotkovského dvora CS | 2,035% | 18.75 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 1,75222% | 18.75 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,43411% | 9.375 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,5312% | 12.5 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 10.15625 | 11,03% | 11 |
| 26 | ♂ 5,5,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,15967% | 31.25 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,29221% | 8.59375 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,05364% | 8.59375 | 9,86% | 43 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7,7 - ♀ 6,6,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,16193% | 10.9375 | 10,65% | 33 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 5.46875 | 11,03% | 61 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Hesy z Rosíkova CS | 0,05364% | 3.90625 | 9,86% | 35 |
| COI TOTALE: | 7,14248% |