| Nato: | 30-01-2010 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Cenzie z Hvozdecké kotliny |
| Padre: | Akeenah Runar Waawanyanka |
| Allevatore: | Absaroki |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,95% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.60 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Art Absaroki | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Akeenah Runar Waawanyanka | 6 | 4.83 | 29 | 8 (27.59%) | 37.5% | 25% | 25% | 12.5% | - |
| Agar Morušový háj | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 71.43% | - | 28.57% | - | - |
| Colt Zepeř CS | 14 | 5.79 | 81 | 21 (25.93%) | 14.29% | 4.76% | 23.81% | 9.52% | 47.62% |
| Ariel Lobos CS | 7 | 6 | 42 | 10 (23.81%) | 70% | - | 20% | 10% | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Art Absaroki | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Akeenah Runar Waawanyanka | 29 | 51.72% | 48.28% | 26.67% | 35.71% | 68.5 cm | 62.6 cm | 111.1 | 54.7 | - | 114.1 | 53.6 | - |
| Agar Morušový háj | 22 | 45.45% | 54.55% | 50% | 41.67% | 67.2 cm | 63.6 cm | - | - | - | 108.3 | 53.3 | - |
| Colt Zepeř CS | 81 | 58.02% | 41.98% | 21.28% | 17.65% | 69.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ariel Lobos CS | 42 | 47.62% | 52.38% | 30% | 45.45% | 70 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,87611% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 4,5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,35065% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 6 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 9.375 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 6 | Exa Vopa CS | 0,21443% | 9.375 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 6.25 | 4,64% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,7 | Asta Vopa CS | 0,27109% | 7.8125 | 12,4% | 8 |
| 7 | ♂ 5,7,7 - ♀ 5,7,7,7 | Bak z Doušova dvora CS | 0,41246% | 10.15625 | 6,33% | 31 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Káj z Rosíkova CS | 0,12879% | 4.6875 | 31,93% | 42 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 4.6875 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Asta z Tondova CS | 0,1061% | 6.25 | 9,99% | 23 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,05414% | 5.46875 | 11,03% | 61 |
| 5 | ♂ 5,7,7 - ♀ 7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,05156% | 6.25 | 6,33% | 62 |
| COI TOTALE: | 3,44615% |