| Nato: | 08-03-2009 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Baghira Zelený paprsek |
| Padre: | Maxim Eden severu |
| Allevatore: | Vlčí legenda |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,66% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.21 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Candra Vlčí legenda | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Baghira Zelený paprsek | 3 | 6 | 18 | 3 (16.67%) | - | - | - | 66.67% | 33.33% |
| Axa od Rajské chvojky | 3 | 8.33 | 25 | 17 (68%) | 35.29% | 17.65% | 47.06% | - | - |
| Grey Šedá eminence | 2 | 2 | 4 | 4 (100%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Dina z Banišťa CS | 4 | 6.75 | 27 | 10 (37.04%) | 90% | 10% | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 6 | 6.17 | 37 | 1 (2.7%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Candra Vlčí legenda | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Baghira Zelený paprsek | 18 | 44.44% | 55.56% | 12.5% | - | 67 cm | - | 106 | 50.7 | - | - | - | - |
| Axa od Rajské chvojky | 25 | 60% | 40% | 46.67% | 60% | 67.3 cm | 62.5 cm | 106.3 | 52.4 | - | 116.1 | 54 | - |
| Grey Šedá eminence | 4 | 25% | 75% | 100% | 100% | 69 cm | 62.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dina z Banišťa CS | 27 | 44.44% | 55.56% | 33.33% | 40% | 69 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 37 | 51.35% | 48.65% | 42.11% | 50% | 64.8 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Atos Heol CS | 0,85772% | 15.625 | 12,32% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4,5 | Barry z Doušova dvora CS | 1,03116% | 15.625 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Káj z Rosíkova CS | 0,25759% | 6.25 | 31,93% | 42 |
| 5 | ♂ 7 - ♀ 5,5,6,6 | Tola z Pohraniční stráže | 0,10071% | 10.15625 | 3,4% | 37 |
| 27 | ♂ 6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,09863% | 33.59375 | 25% | 246 |
| 8 | ♂ 6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,19779% | 10.9375 | 1,36% | 30 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,10571% | 9.375 | 8,35% | 38 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Bruna z Banišťa CS | 0,16093% | 5.46875 | 9,86% | 43 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,05414% | 3.90625 | 11,03% | 61 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 5.46875 | 4,97% | 22 |
| 5 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,16243% | 6.25 | 11,03% | 68 |
| COI TOTALE: | 4,59642% |