| Nato: | 04-01-2012 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Valska od Úhoště |
| Padre: | Akeenah Runar Waawanyanka |
| Allevatore: | od Úhoště |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,07% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.36 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Inti Nanola II od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Valska od Úhoště | 3 | 4.67 | 14 | 2 (14.29%) | 50% | - | - | - | - |
| Moki od Úhoště | 6 | 6.5 | 39 | 13 (33.33%) | 69.23% | 23.08% | - | 7.69% | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 7 | 5.71 | 40 | 13 (32.5%) | 69.23% | 23.08% | 7.69% | - | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 6 | 5.33 | 32 | 16 (50%) | 31.25% | 18.75% | 18.75% | 25% | 6.25% |
| Ajša Dar přírody CS | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 33.33% | 50% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Inti Nanola II od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Valska od Úhoště | 14 | 64.29% | 35.71% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Moki od Úhoště | 39 | 64.1% | 35.9% | 20% | 14.29% | 68.4 cm | 61 cm | 112.6 | 54.1 | - | - | - | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 40 | 57.5% | 42.5% | 21.74% | 17.65% | 66 cm | 62.7 cm | - | - | - | 104 | 55 | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 32 | 65.63% | 34.38% | 33.33% | 81.82% | 67.1 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 14 | 42.86% | 57.14% | 50% | 50% | 68.3 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Ali Reolup | 1,77737% | 18.75 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,76313% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,42886% | 10.9375 | 12,32% | 24 |
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 5,6 | Ariel Lobos CS | 0,63339% | 12.5 | 8,95% | 42 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,4648% | 10.15625 | 36,18% | 91 |
| 6 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,37901% | 10.15625 | 11,03% | 11 |
| 8 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,6,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 10.15625 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,7 | Bak z Doušova dvora CS | 0,05156% | 7.03125 | 6,33% | 31 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Káj z Rosíkova CS | 0,0644% | 3.90625 | 31,93% | 42 |
| COI TOTALE: | 4,76875% |