| Datum narození: | 09-12-2012 |
| Pohlaví: | Fena |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Elza z Věrné smečky |
| Otec: | Calwin Vlčí naděje |
| Chovatel: | z Věrné smečky |
| Majitel: | - |
| Původ: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,55% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.95 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|---|---|---|---|---|
| Iriska z Věrné smečky x Udo z Litavské kotliny 2017-01-27 | |||||
| Ambra Vlčí vít ♁ | - | - | - | - | |
| Argo Vlčí vítr ♂ | - | - | - | - | |
| Amira Vlčí vítr ♁ | - | - | - | - | |
| Ariska Vlčí vítr ♁ | - | - | - | - | |
| Ares Vlčí vít ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A68,0 OI Xf108,82 Xv53,68 Xh0,71 Xhs19,12 Xb19,12 Xe |
| Iriska z Věrné smečky x Baron z Bělského háječku 2018-01-23 | |||||
| Brest Vlčí vítr ♂ | - | - | - | - | |
| Bradley Vlčí vítr ♂ | - | - | - | - | |
| Brix Vlčí vítr ♂ | - | - | - | - | |
| Beckie Vlčí vítr ♁ | - | - | - | - | |
| Bailey Vlčí vítr ♁ | - | - | - | - | |
| Brixie Vlčí vítr ♁ | - | - | - | - | |
| Black Vlčí vítr ♂ | - | - | - | - | |
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iriska z Věrné smečky | 2 | 6 | 12 | 1 (8.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Elza z Věrné smečky | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Assay z Věrné smečky | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Dia Dakmat | 5 | 5.4 | 27 | 13 (48.15%) | 76.92% | - | 7.69% | 15.38% | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 3 | 6.33 | 19 | 14 (73.68%) | 42.86% | 35.71% | 7.14% | 7.14% | 7.14% |
| Bena od Kubinca | 4 | 6.75 | 27 | 3 (11.11%) | 33.33% | - | 66.67% | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iriska z Věrné smečky | 12 | 50% | 50% | 16.67% | - | 68 cm | - | 108.8 | 53.7 | - | - | - | - |
| Elza z Věrné smečky | 6 | 50% | 50% | 33.33% | 33.33% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Assay z Věrné smečky | 12 | 41.67% | 58.33% | 20% | 42.86% | 69 cm | 63 cm | 106.1 | 54.5 | - | 108.5 | 54.4 | - |
| Dia Dakmat | 27 | 44.44% | 55.56% | 16.67% | 33.33% | 72 cm | 64.2 cm | - | - | - | 112.9 | 53.2 | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 19 | 26.32% | 73.68% | 20% | 71.43% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bena od Kubinca | 27 | 44.44% | 55.56% | - | 20% | - | 63.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Grey Wolf z Molu Es | 1,727% | 18.75 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Dina z Banišťa CS | 0,1052% | 4.6875 | 8,72% | 27 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 7.8125 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,38156% | 7.8125 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,29221% | 8.59375 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Atos Heol CS | 0,16082% | 7.03125 | 12,32% | 38 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,05156% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| CELKOVÝ COI: | 3,81402% |