| Nato: | 17-05-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Grace Malý Bysterec |
| Padre: | Baloo z Blatnických vinic |
| Allevatore: | Tasha |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,33% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.29 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Darley Tasha | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Grace Malý Bysterec | 4 | 3.25 | 13 | 5 (38.46%) | 100% | - | - | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 7 | 4.14 | 29 | 13 (44.83%) | 84.62% | 7.69% | 7.69% | - | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 4 | 7.25 | 29 | 2 (6.9%) | 100% | - | - | - | - |
| Dita Ruskov dvor CS | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Darley Tasha | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Grace Malý Bysterec | 13 | 46.15% | 53.85% | 33.33% | 28.57% | 65.5 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 29 | 41.38% | 58.62% | 50% | 35.29% | 66.8 cm | 62 cm | 107.1 | 56.2 | - | 114.6 | 55.3 | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 8 | 37.5% | 62.5% | 66.67% | 40% | 68.5 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 29 | 34.48% | 65.52% | 40% | 26.32% | 66.8 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dita Ruskov dvor CS | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 4,5 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,40722% | 11.71875 | 4,64% | 60 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,21271% | 7.8125 | 10,28% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 7.8125 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Candiff Pohostinstvo CS | 0,09832% | 7.03125 | 0,73% | 40 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,0664% | 7.03125 | 36,18% | 91 |
| 5 | ♂ 7 - ♀ 5,6,6,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,06144% | 7.8125 | 26,03% | 31 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,35065% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Beckie z Lisého dvora CS | 0,05844% | 3.90625 | 20,35% | 20 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Binc Pohostinstvo CS | 0,04916% | 3.90625 | 0,73% | 62 |
| COI TOTALE: | 1,55872% |