| Nato: | 06-04-2006 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Crying Wolf Fanny |
| Padre: | Derek Dakmat |
| Allevatore: | vom Wengerhof |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CH |
| WOLF BLOOD: | 30.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 27,3% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.04 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wolf-Aaron vom Wengerhof | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Derek Dakmat | 6 | 5.83 | 35 | 3 (8.57%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| Cagi od Úhoště | 8 | 5.75 | 46 | 21 (45.65%) | 38.1% | 33.33% | 14.29% | 4.76% | 9.52% |
| Adon Kanakor CS | 2 | 5 | 10 | 4 (40%) | 75% | - | - | - | 25% |
| Ajax Břevnovská stopa CS | 7 | 6.57 | 46 | 9 (19.57%) | 66.67% | - | 11.11% | 22.22% | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wolf-Aaron vom Wengerhof | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Derek Dakmat | 35 | 60% | 40% | 4.76% | - | 70 cm | - | 110 | 52.8 | - | - | - | - |
| Cagi od Úhoště | 46 | 47.83% | 52.17% | 27.27% | 50% | 67.5 cm | 63.3 cm | - | - | - | 108 | 54.8 | - |
| Adon Kanakor CS | 10 | 40% | 60% | 100% | 50% | 68.8 cm | 60.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajax Břevnovská stopa CS | 46 | 58.7% | 41.3% | 25.93% | 52.63% | 67 cm | 49.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Omar z Krotkovského dvora CS | 4,07001% | 25 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Flota z Rosíkova CS | 0,43316% | 15.625 | 11,03% | 11 |
| 29 | ♂ 5,5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 4,5,5,5,5,5,6,6,6,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 12,26807% | 52.34375 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4,5 | Bruna z Banišťa CS | 1,07288% | 15.625 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Flit z Rosíkova CS | 0,43316% | 9.375 | 11,03% | 61 |
| 9 | ♂ 5,6,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,75569% | 16.40625 | 10,65% | 33 |
| COI TOTALE: | 19,03297% |