| Né: | 19-07-2010 |
| Sex: | mâle |
| Registre: | - |
| Microchip: | - |
| Mère: | Rena z Litavské kotliny |
| Père: | Blade z Malého ráje |
| Eleveur: | Steelmaker |
| Proprietaire: | - |
| Provenance: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,54% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.34 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | A70 E1 M5 Of P3 Xv54,3 Xf108,6 |
| Contact: |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Al Pacino Steelmaker | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blade z Malého ráje | 3 | 6 | 18 | 8 (44.44%) | 37.5% | 25% | 37.5% | - | - |
| Bad Vlčí naděje | 3 | 5.67 | 17 | 5 (29.41%) | 20% | 40% | 20% | 20% | - |
| Hasso z Kladenské záře CS | 6 | 5.67 | 34 | 11 (32.35%) | 27.27% | 9.09% | 54.55% | 9.09% | - |
| Alan Břevnovská stopa CS | 9 | 5.89 | 53 | 6 (11.32%) | 50% | - | 33.33% | - | 16.67% |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Al Pacino Steelmaker | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blade z Malého ráje | 18 | 44.44% | 55.56% | 25% | 40% | 70.5 cm | 63.8 cm | 108.2 | 55.3 | - | 108.5 | 54.4 | 0.6 |
| Bad Vlčí naděje | 17 | 58.82% | 41.18% | 20% | 14.29% | 69.5 cm | 63 cm | 107.9 | 51.8 | - | 110.2 | 55.1 | - |
| Hasso z Kladenské záře CS | 34 | 52.94% | 47.06% | 27.78% | 43.75% | 68.8 cm | 64.3 cm | - | - | - | 108 | 55 | - |
| Alan Břevnovská stopa CS | 53 | 58.49% | 41.51% | 9.68% | 13.64% | 68.7 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,90746% | 15.625 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 1,52625% | 15.625 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,05414% | 8.59375 | 11,03% | 11 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | Ara Vopa CS | 0,05422% | 7.03125 | 12,4% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ajax Břevnovská stopa CS | 0,11613% | 4.6875 | 21,29% | 46 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Asi z Pačesova sadu CS | 0,1071% | 4.6875 | 10,08% | 20 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 6.25 | 25,33% | 17 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 6.25 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,25779% | 7.03125 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 4.6875 | 12,4% | 15 |
| COI TOTAL: | 3,48002% |