| Nato: | 19-07-2010 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Rena z Litavské kotliny |
| Padre: | Blade z Malého ráje |
| Allevatore: | Steelmaker |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,54% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.34 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Audrey Steelmaker | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Rena z Litavské kotliny | 2 | 5.5 | 11 | 3 (27.27%) | 66.67% | - | 33.33% | - | - |
| Peggy z Litavské kotliny | 5 | 3.4 | 17 | 10 (58.82%) | 60% | 10% | 30% | - | - |
| Jessika z Litavské kotliny | 5 | 4.2 | 21 | 7 (33.33%) | 42.86% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 14.29% |
| Ira z Litavské kotliny CS | 3 | 7.67 | 23 | 6 (26.09%) | 50% | - | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Abra z Molu CS | 4 | 3.5 | 14 | 4 (28.57%) | 25% | - | 50% | - | 25% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Audrey Steelmaker | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Rena z Litavské kotliny | 11 | 72.73% | 27.27% | 12.5% | 33.33% | 70 cm | 63 cm | 108.6 | 54.3 | - | - | - | - |
| Peggy z Litavské kotliny | 17 | 64.71% | 35.29% | 36.36% | 83.33% | 67.8 cm | 61.6 cm | 111.4 | 53.4 | - | - | - | - |
| Jessika z Litavské kotliny | 21 | 61.9% | 38.1% | 46.15% | 37.5% | 68.8 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 23 | 34.78% | 65.22% | 50% | 46.67% | 68.3 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Abra z Molu CS | 14 | 28.57% | 71.43% | 50% | 50% | 62 cm | 49.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,90746% | 15.625 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 1,52625% | 15.625 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,05414% | 8.59375 | 11,03% | 11 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | Ara Vopa CS | 0,05422% | 7.03125 | 12,4% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ajax Břevnovská stopa CS | 0,11613% | 4.6875 | 21,29% | 46 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Asi z Pačesova sadu CS | 0,1071% | 4.6875 | 10,08% | 20 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 6.25 | 25,33% | 17 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 6.25 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,25779% | 7.03125 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 4.6875 | 12,4% | 15 |
| COI TOTALE: | 3,48002% |