| Nato: | 30-03-2008 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Anteia Sotis |
| Padre: | Kelt z Molu Es |
| Allevatore: | z Údolí komárů |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,54% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.26 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Agila z Údolí komárů | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Anteia Sotis | 2 | 7.5 | 15 | 4 (26.67%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Felon Eden Severu | 3 | 7.67 | 23 | 18 (78.26%) | 77.78% | 11.11% | 11.11% | - | - |
| Bira od Chrudimky CS | 3 | 6 | 18 | 8 (44.44%) | 50% | - | 37.5% | - | 12.5% |
| Asta Ladce CS | 4 | 7.75 | 31 | 6 (19.35%) | 33.33% | - | 33.33% | 33.33% | - |
| Césia Pohostinstvo CS | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Agila z Údolí komárů | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Anteia Sotis | 15 | 53.33% | 46.67% | 25% | 42.86% | 68.5 cm | 62.3 cm | 110.2 | 52.9 | - | 112 | 54.4 | - |
| Felon Eden Severu | 23 | 43.48% | 56.52% | 100% | 61.54% | 68.7 cm | 62.4 cm | 109.8 | 54.9 | - | - | - | - |
| Bira od Chrudimky CS | 18 | 55.56% | 44.44% | 50% | 37.5% | 68.6 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Ladce CS | 31 | 41.94% | 58.06% | 30.77% | 38.89% | 64.3 cm | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| Césia Pohostinstvo CS | 7 | 57.14% | 42.86% | 50% | 33.33% | 65.5 cm | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,42226% | 9.375 | 8,95% | 42 |
| 26 | ♂ 5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 3,84521% | 36.71875 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,30935% | 9.375 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,5,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,30212% | 9.375 | 3,4% | 37 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 4.6875 | 6,33% | 31 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,18432% | 5.46875 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 5.46875 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 4.6875 | 4,97% | 22 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7 | Atos z Belešova CS | 0,16243% | 5.46875 | 11,03% | 68 |
| COI TOTALE: | 5,53817% |