| Nato: | 11-12-2010 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Cenzie z Hvozdecké kotliny |
| Padre: | Bengie z Katusického dvora |
| Allevatore: | Absaroki |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,23% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.46 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Baireen Absaroki x Amarok z Molu Es 2015-04-04 | |||||
| Vox Akelinbrlog ♂ | HD B | ED 1 | n/n | n/n | |
| Vin Akelinbrlog ♂ | - | - | - | - | |
| Vito Akelinbrlog ♂ | - | - | - | - | |
| Volf Akelinbrlog ♂ | - | - | - | - | |
| Voni Akelinbrlog ♂ | - | - | - | - | |
| Vani Akelinbrlog ♁ | - | - | - | - | |
| Venis Akelinbrlog ♁ | - | - | - | - | |
| Vita Akelinbrlog ♁ | - | - | - | - | |
| Voxi Akelinbrlog ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baireen Absaroki | 1 | 9 | 9 | 9 (100%) | - | 11.11% | - | - | - |
| Cenzie z Hvozdecké kotliny | 2 | 6 | 12 | 4 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Keli z Litavské kotliny | 3 | 7 | 21 | 10 (47.62%) | 90% | 10% | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 3 | 7.67 | 23 | 6 (26.09%) | 50% | - | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Abra z Molu CS | 4 | 3.5 | 14 | 4 (28.57%) | 25% | - | 50% | - | 25% |
| Asta z Tondova CS | 3 | 7.67 | 23 | 10 (43.48%) | 70% | - | 30% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baireen Absaroki | 9 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cenzie z Hvozdecké kotliny | 12 | 50% | 50% | 50% | 16.67% | 70.7 cm | 63 cm | 113.4 | 53.4 | - | 113 | 55.5 | - |
| Keli z Litavské kotliny | 21 | 47.62% | 52.38% | 20% | 27.27% | 65 cm | 63 cm | 101 | 52.3 | - | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 23 | 34.78% | 65.22% | 50% | 46.67% | 68.3 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Abra z Molu CS | 14 | 28.57% | 71.43% | 50% | 50% | 62 cm | 49.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta z Tondova CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 60% | 46.15% | 69.2 cm | 53.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,43411% | 9.375 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 4,5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,81819% | 14.0625 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Asta z Tondova CS | 0,31829% | 7.8125 | 9,99% | 23 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Káj z Rosíkova CS | 0,12879% | 4.6875 | 31,93% | 42 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,21582% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,24306% | 6.25 | 25,33% | 17 |
| 6 | ♂ 6,6 - ♀ 5,7,7,7 | Bak z Doušova dvora CS | 0,20623% | 8.59375 | 6,33% | 31 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,18432% | 5.46875 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Asta Vopa CS | 0,10844% | 5.46875 | 12,4% | 8 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 6.25 | 11,03% | 61 |
| COI TOTALE: | 3,21781% |