| Born: | 21-10-2008 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Aset Voodoo Wolf z Peronówki |
| Father: | Atewa Bílý měsíc |
| Breeder: | Waawanyanka |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,11% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.94 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | A62 Oc P3 Xv55,6 Xf111,3 |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buccaneerca Mašké Waawanyanka | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aset Voodoo Wolf z Peronówki | 3 | 4 | 12 | 9 (75%) | 100% | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 7 | 7.43 | 52 | 36 (69.23%) | 91.67% | 8.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buccaneerca Mašké Waawanyanka | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aset Voodoo Wolf z Peronówki | 12 | 41.67% | 58.33% | 60% | 42.86% | 69.3 cm | 62.3 cm | 108.7 | 52 | - | 110.6 | 54.2 | - |
| Jolly z Molu Es | 52 | 42.31% | 57.69% | 54.55% | 20% | 67.3 cm | 62.2 cm | 108.1 | 54 | - | 104.1 | 54.5 | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 17 | 52.94% | 47.06% | 55.56% | 37.5% | 68 cm | 41.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Omar z Krotkovského dvora CS | 2,035% | 18.75 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Cézar od Pavlišina CS | 0,2656% | 10.9375 | 36,18% | 91 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4 | Flota z Rosíkova CS | 0,43316% | 12.5 | 11,03% | 11 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 7.8125 | 4,64% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,21443% | 6.25 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 6.25 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,35065% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 29 | ♂ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,13623% | 34.375 | 25% | 246 |
| 10 | ♂ 6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,21591% | 12.5 | 10,65% | 33 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,7,7,7 | Atos z Belešova CS | 0,10829% | 7.03125 | 11,03% | 68 |
| COI TOTAL: | 6,17402% |