| Nato: | 05-10-2005 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Beky Šedý samotář |
| Padre: | Atewa Bílý měsíc |
| Allevatore: | z Deštné hory |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,49% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.31 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arapaho z Deštné hory | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atewa Bílý měsíc | 4 | 5 | 20 | 9 (45%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Dak Kollárov dvor | 5 | 6.4 | 32 | 17 (53.13%) | 70.59% | 23.53% | 5.88% | - | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 7 | 4.14 | 29 | 9 (31.03%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arapaho z Deštné hory | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atewa Bílý měsíc | 20 | 25% | 75% | 20% | 40% | 70 cm | 64.3 cm | 110 | 51.4 | - | 110.9 | 54.6 | - |
| Dak Kollárov dvor | 32 | 50% | 50% | 37.5% | 37.5% | 70.2 cm | 63.2 cm | 108 | 53.4 | - | 104.6 | 52.3 | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 29 | 62.07% | 37.93% | 16.67% | 63.64% | 69.3 cm | 63.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Eta Pohostinstvo CS | 0,85669% | 15.625 | 9,98% | 16 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 3 | Gar z Rosíkova CS | 1,40262% | 17.1875 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 4 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 8.59375 | 26,03% | 31 |
| 28 | ♂ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,6,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,68555% | 35.9375 | 25% | 246 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 4.6875 | 11,03% | 61 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,15235% | 8.59375 | 4,31% | 29 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Bruna z Banišťa CS | 0,16093% | 5.46875 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 4.6875 | 4,97% | 22 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,10829% | 4.6875 | 11,03% | 68 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,0989% | 5.46875 | 1,36% | 30 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Ayak z Vlamy CS | 0,10571% | 5.46875 | 8,35% | 38 |
| 7 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,7,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,10238% | 7.8125 | 4,86% | 21 |
| COI TOTALE: | 6,21287% |