| Born: | 25-09-2013 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Daily Wolf Rhoderick Sodar |
| Father: | Bart z Věrné smečky |
| Breeder: | Šedý poklad |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 29% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,68% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.43 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | A72 D12 K1 Og P3 Xv53,5 Xf104,2 |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|---|---|---|---|---|
| Dorren Šedý poklad x Galadriel Maya Sotis 2016-07-08 | |||||
| Azrael Strážce Walhaly ♂ | - | - | - | - | |
| Aegir Strážce Walhaly ♂ | HD A | ED 0 | n/n | - | A66,5 K3 OF Xf109,77 Xv54,14 Xh0,58 Xhs21,05 Xb18,05 Xe |
| Aimee Strážce Walhaly ♁ | HD B | ED 0 | n/DM | n/n | A62,0 OH Xf109,68 Xv53,23 Xh0,61 Xhs18,55 Xb17,74 Xe L7 |
| Amon Strážce Walhaly ♂ | - | - | - | - | |
| Andromeda Strážce Walhaly ♁ | - | - | - | - | |
| Apollo Strážce Walhaly ♂ | - | - | - | - | |
| Artemis Strážce Walhaly ♁ | HD A | ED 0 | n/DM | n/n | A62,0 OG Xf111,29 Xv54,84 Xh0,56 Xhs20,16 Xb19,35 Xe |
| Arya Strážce Walhaly ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A61,5 OF Xf110,57 Xv52,03 Xh0,61 Xhs18,70 Xb17,89 Xe |
| Asenke Strážce Walhaly ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A62,5 OH Xf112,00 Xv55,20 Xh0,61 Xhs20,80 Xb19,20 Xe |
| Aurora Strážce Walhaly ♁ | - | - | - | - | |
| Dorren Šedý poklad x Galadriel Maya Sotis 2018-11-03 | |||||
| Carlos Strážce Walhaly ♂ | - | - | - | - | |
| Casey Strážce Walhaly ♂ | - | - | - | - | |
| Casper Strážce Walhaly ♂ | - | - | - | - | |
| Cassie Strážce Walhaly ♁ | - | - | - | - | |
| Cassiopeia Strážce Walhaly ♁ | HD C | ED 0 | - | - | A61,5 K1 OI S2 Xf108,94 Xv53,66 Xh0,59 Xhs19,51 Xb17,89 Xe |
| Cassius Clay Strážce Walhaly ♂ | HD B | ED 0 | n/DM | n/n | A71,0 OF Xf105,63 Xv53,52 Xh0,63 Xhs19,72 Xb19,72 Xe |
| Citt Strážce Walhaly ♂ | - | - | - | - | |
| Colombo Strážce Walhaly ♂ | - | - | - | - | |
| Calypso Strážce Walhaly ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A62,0 E1 OG Xf108,06 Xv54,03 Xh0,69 Xhs19,35 Xb17,74 Xe |
| Dog shows | Date | Class | Judgment | Pos. | Titles | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klubová výstava Ceskoslovenských vlcáku Nadejkov (CZ) Giudice: Tibor Havelka (SK) |
16-04-2017 | Open class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Raduno del KCH CSV SR Giudice: Daiva Rimaitite (M+BOB), Sona Bognarova (F) |
12-08-2018 | Open class | Eccellente | - | |
||
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dorren Šedý poklad | 2 | 9.5 | 19 | 11 (57.89%) | 45.45% | 18.18% | - | - | - |
| Bart z Věrné smečky | 3 | 7.33 | 22 | 6 (27.27%) | 83.33% | - | 16.67% | - | - |
| Jerry Lee z Molu Es | 7 | 6.14 | 43 | 25 (58.14%) | 64% | 8% | 12% | 16% | - |
| Ali Reolup | 12 | 5 | 60 | 25 (41.67%) | 76% | 12% | 4% | 4% | 4% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dorren Šedý poklad | 19 | 52.63% | 47.37% | 20% | 66.67% | 68.5 cm | 61.7 cm | 107.7 | 53.8 | - | 110.1 | 53.8 | - |
| Bart z Věrné smečky | 22 | 59.09% | 40.91% | 46.15% | 11.11% | 68.8 cm | 63 cm | 105.6 | 54.3 | - | 110.2 | 55.1 | - |
| Jerry Lee z Molu Es | 43 | 53.49% | 46.51% | 26.09% | 25% | 70.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ali Reolup | 60 | 58.33% | 41.67% | 28.57% | 48% | 69.5 cm | 63.7 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,43411% | 9.375 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,76313% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 7.8125 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Asta z Tondova CS | 0,1061% | 4.6875 | 9,99% | 23 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,2656% | 8.59375 | 36,18% | 91 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7,7,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,21658% | 8.59375 | 11,03% | 11 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 5.46875 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 5.46875 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 6.25 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Ara Vopa CS | 0,05422% | 3.90625 | 12,4% | 19 |
| COI TOTAL: | 2,85162% |