| Nato: | 08-02-2009 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bell Elly z Věrné smečky |
| Padre: | Ceterach Stín vlka |
| Allevatore: | z Věrné smečky |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 29.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,02% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.75 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A68,5 Oh P1 Xv54,7 Xf109,5 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Firsin Hell z Věrné smečky x Baghira Grey Střípek snů 2011-11-10 | |||||
| Brownie Diamond Tichý stín ♁ | - | - | - | - | |
| Barakuda Diamond Tichý stín ♁ | - | - | - | - | |
| Bigwolf Diamond Tichý stín ♂ | - | - | - | - | |
| Birfir Diamond Tichý stín ♂ | HD D | ED 0 | - | - | |
| Bizar Diamond Tichý stín ♂ | - | - | - | - | A70,0 K1 OC Xf111,43 Xv52,86 Xh0,58 P3 Xhs20,00 Xb17,14 Xe |
| Bora Diamond Tichý stín ♁ | - | - | - | - | |
| Brigitte Diamond Tichý stín ♁ | - | - | - | - | |
| Brixa Diamond Tichý stín ♁ | HD B | ED 0 | n/DM | n/n | A62,0 OB Xf108,06 Xv53,23 Xh0,73 P5 Xhs19,35 Xb19,35 Xe |
| Brooks Diamond Tichý stín ♂ | HD D | ED 0 | - | - | A67,0 K1 OH Xf107,46 Xv53,73 Xh0,61 Xhs20,90 Xb17,91 Xe |
| Baccardi Diamond Tichý stín ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A62,0 K3 OH Xf114,52 Xv55,65 Xh0,61 P3 Xhs19,35 Xb19,35 Xe |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Firsin Hell z Věrné smečky | 1 | 10 | 10 | 4 (40%) | 25% | 25% | - | 50% | - |
| Ceterach Stín vlka | 2 | 5 | 10 | 8 (80%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Dak Kollárov dvor | 5 | 6.4 | 32 | 17 (53.13%) | 70.59% | 23.53% | 5.88% | - | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 7 | 4.14 | 29 | 9 (31.03%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Firsin Hell z Věrné smečky | 10 | 40% | 60% | 50% | 33.33% | 68.5 cm | 62 cm | 109.5 | 53.3 | - | 111.3 | 54.4 | - |
| Ceterach Stín vlka | 10 | 80% | 20% | 62.5% | 100% | 67.2 cm | 63 cm | 108 | 53.3 | - | 106.3 | 53.1 | - |
| Dak Kollárov dvor | 32 | 50% | 50% | 37.5% | 37.5% | 70.2 cm | 63.2 cm | 108 | 53.4 | - | 104.6 | 52.3 | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 29 | 62.07% | 37.93% | 16.67% | 63.64% | 69.3 cm | 63.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Adon Kanakor CS | 0,89721% | 12.5 | 16,81% | 10 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Omar z Krotkovského dvora CS | 1,0175% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,42226% | 9.375 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 11 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 4.6875 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 4.6875 | 25,33% | 35 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Cita z Doušova dvora CS | 0,09766% | 6.25 | 0% | 22 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 6.25 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Bary z Rosíkova CS | 0,10395% | 6.25 | 6,46% | 55 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,12153% | 6.25 | 25,33% | 17 |
| COI TOTALE: | 3,21784% |