| Nato: | 28-01-2006 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Blaise van Goverwelle |
| Padre: | Dak Kollárov dvor |
| Allevatore: | vom Sturmwind |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | AT |
| WOLF BLOOD: | 30.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 29,01% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 66.13 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.94 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ambra vom Sturmwind | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blaise van Goverwelle | 1 | 4 | 4 | 1 (25%) | - | 100% | - | - | - |
| Casca Trezor de Louba Tar | 3 | 6.33 | 19 | 6 (31.58%) | 50% | - | 33.33% | 16.67% | - |
| Lexa Šedá eminence | 4 | 7 | 28 | 7 (25%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Haidy Šedá eminence | 4 | 6.75 | 27 | 13 (48.15%) | 69.23% | 7.69% | 7.69% | 7.69% | 7.69% |
| Eta Pohostinstvo CS | 2 | 8 | 16 | 10 (62.5%) | 40% | 10% | 20% | 10% | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ambra vom Sturmwind | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blaise van Goverwelle | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Casca Trezor de Louba Tar | 19 | 63.16% | 36.84% | 16.67% | 14.29% | 62.5 cm | 63 cm | - | - | - | 108.2 | 52.5 | - |
| Lexa Šedá eminence | 28 | 39.29% | 60.71% | 9.09% | 5.88% | 69 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Haidy Šedá eminence | 27 | 44.44% | 55.56% | 41.67% | 60% | 69.6 cm | 63.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Eta Pohostinstvo CS | 16 | 43.75% | 56.25% | 28.57% | 33.33% | 67.5 cm | 63.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Macek z Rosíkova CS | 1,89238% | 18.75 | 22,54% | 15 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Chizma z Rosíkova CS | 1,87006% | 18.75 | 20,35% | 27 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Cézar od Pavlišina CS | 1,06239% | 12.5 | 36,18% | 91 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Orlík z Rosíkova CS | 0,53387% | 9.375 | 36,77% | 127 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Andy Šedá eminence | 0,46636% | 9.375 | 20,75% | 19 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 5,6 | Adoxa z Belešova CS | 0,43316% | 14.0625 | 11,03% | 22 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 5,6 | Don z Rosikova CS | 0,39558% | 14.0625 | 1,36% | 36 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Flota z Rosíkova CS | 0,21658% | 10.9375 | 11,03% | 11 |
| 32 | ♂ 5,5,5,5,5,5,6,6,6,6,6,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 9,76562% | 50.78125 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 10 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 6,6,7,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,64774% | 15.625 | 10,65% | 33 |
| 8 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,6,6,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,30212% | 12.5 | 3,4% | 37 |
| 7 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,7,7,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,10157% | 9.375 | 4,31% | 29 |
| COI TOTALE: | 18,02849% |