| Datum narození: | 30-10-2010 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Crying Wolf Wolfy |
| Otec: | Ostin Eden Severu |
| Chovatel: | od Úhoště |
| Majitel: | - |
| Původ: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,02% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.97 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aarny II od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ostin Eden Severu | 4 | 6.75 | 27 | 5 (18.52%) | 60% | 20% | 20% | - | - |
| Crying Wolf Lupus | 4 | 5 | 20 | 10 (50%) | 30% | 50% | 10% | - | 10% |
| Crying Wolf Boston | 1 | 7 | 7 | 3 (42.86%) | - | 33.33% | - | 33.33% | 33.33% |
| Koro z Krotkovského dvora | 3 | 7 | 21 | 7 (33.33%) | - | 57.14% | 28.57% | - | 14.29% |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aarny II od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ostin Eden Severu | 27 | 44.44% | 55.56% | - | 13.33% | - | 61.5 cm | - | - | - | 112.9 | 54.5 | - |
| Crying Wolf Lupus | 20 | 45% | 55% | 11.11% | 54.55% | 67 cm | 61.8 cm | 109 | 55.2 | - | 110.7 | 53.8 | - |
| Crying Wolf Boston | 7 | 71.43% | 28.57% | 20% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Koro z Krotkovského dvora | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 10% | 67 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 0,84453% | 12.5 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Fehérlófia Durcás Dorka | 1,3297% | 15.625 | 16,83% | 23 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,63594% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,6 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,62548% | 10.9375 | 29,71% | 27 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,5,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,6187% | 13.28125 | 6,33% | 62 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,332% | 8.59375 | 36,18% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Eda Slňava | 0,12514% | 4.6875 | 29,63% | 15 |
| 6 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Aba Vopa CS | 0,16265% | 7.03125 | 12,4% | 15 |
| 6 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,7,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,05414% | 8.59375 | 11,03% | 11 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,05156% | 3.90625 | 6,33% | 31 |
| CELKOVÝ COI: | 5,0136% |