| Nato: | 06-03-2010 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bria Bariho dvůr |
| Padre: | Cody z Kopáčkova dvora |
| Allevatore: | Karpatský bandita |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,47% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.41 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Darius Karpatský bandita | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cody z Kopáčkova dvora | 1 | 7 | 7 | 2 (28.57%) | 50% | - | - | 50% | - |
| Brix z Porčova mlýna | 5 | 6 | 30 | 12 (40%) | 41.67% | 25% | 33.33% | - | - |
| Baker Šedá eminence | 10 | 5 | 50 | 20 (40%) | 30% | 20% | 15% | 35% | - |
| Gar z Rosíkova CS | 20 | 6.5 | 130 | 33 (25.38%) | 66.67% | 9.09% | 15.15% | 3.03% | 6.06% |
| Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 3 | 7.67 | 23 | 1 (4.35%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Darius Karpatský bandita | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cody z Kopáčkova dvora | 7 | 14.29% | 85.71% | - | 33.33% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brix z Porčova mlýna | 30 | 50% | 50% | 33.33% | 46.67% | 68.6 cm | 62.4 cm | 105.4 | 52.4 | - | 108.2 | 53.2 | - |
| Baker Šedá eminence | 50 | 60% | 40% | 26.67% | 50% | 68.1 cm | 63.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gar z Rosíkova CS | 130 | 49.23% | 50.77% | 32.81% | 30.3% | 68.5 cm | 59.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 50% | 23.08% | 66.8 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 15.625 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,93508% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Dina z Banišťa CS | 0,42078% | 9.375 | 8,72% | 27 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,6 | Acarka Bropa CS | 0,20411% | 9.375 | 4,97% | 22 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 4,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,10571% | 10.15625 | 8,35% | 38 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 4,6 | Atos z Belešova CS | 0,32487% | 10.15625 | 11,03% | 68 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 4,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,19779% | 10.9375 | 1,36% | 30 |
| 22 | ♂ 5,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,80762% | 29.6875 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Tola z Pohraniční stráže | 0,10071% | 7.8125 | 3,4% | 37 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,1018% | 4.6875 | 4,64% | 60 |
| 7 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6,6,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,15235% | 10.15625 | 4,31% | 29 |
| 6 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,10796% | 7.8125 | 10,65% | 33 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,05156% | 3.90625 | 6,33% | 31 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 4.6875 | 11,03% | 61 |
| COI TOTALE: | 6,44356% |