| Born: | 13-01-2010 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Cora Biely tesák |
| Father: | Alex z Čakajovského dvora |
| Breeder: | Saris Wolf |
| Owner: | - |
| Nation: | SK |
| WOLF BLOOD: | 29.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,63% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.53 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afra Saris wolfs | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cora Biely tesák | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 100% | - | - | - | - |
| Kirby Kysucká hviezda | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 16.67% | 16.67% | - | - | - |
| Céza Kysucká hviezda | 5 | 4 | 20 | 4 (20%) | 75% | - | 25% | - | - |
| Aipa Jimili CS | 5 | 5.2 | 26 | 2 (7.69%) | - | 50% | 50% | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afra Saris wolfs | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cora Biely tesák | 14 | 42.86% | 57.14% | 33.33% | 50% | 66.5 cm | 63.8 cm | 110.6 | 54.6 | 0.6 | 109 | 54.3 | 0.7 |
| Kirby Kysucká hviezda | 9 | 55.56% | 44.44% | 20% | 25% | 68 cm | 63 cm | 108.8 | 54.4 | 0.6 | - | - | - |
| Céza Kysucká hviezda | 20 | 50% | 50% | 30% | 30% | 65.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aipa Jimili CS | 26 | 46.15% | 53.85% | 41.67% | 35.71% | 67.8 cm | 62.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 2,07849% | 18.75 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Ada Kollárov dvor | 2,00379% | 18.75 | 30,94% | 17 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 5,5,6 | Orlík z Rosíkova CS | 1,33467% | 17.1875 | 36,77% | 127 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Binc Pohostinstvo CS | 0,3933% | 9.375 | 0,73% | 62 |
| 40 | ♂ 5,5,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,86865% | 46.09375 | 25% | 246 |
| 7 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,6,6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,32487% | 13.28125 | 11,03% | 11 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,36864% | 9.375 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Hesy z Rosíkova CS | 0,10729% | 5.46875 | 9,86% | 35 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Gar z Rosíkova CS | 0,05844% | 5.46875 | 20,17% | 130 |
| COI TOTAL: | 9,53813% |