| Born: | 04-12-2008 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Grace Malý Bysterec |
| Father: | Amor Gabčov dvor |
| Breeder: | Tasha |
| Owner: | - |
| Nation: | SK |
| WOLF BLOOD: | 26.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,43% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 74.19 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.74 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arien Tasha | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Grace Malý Bysterec | 4 | 3.25 | 13 | 5 (38.46%) | 100% | - | - | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 7 | 4.14 | 29 | 13 (44.83%) | 84.62% | 7.69% | 7.69% | - | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 4 | 7.25 | 29 | 2 (6.9%) | 100% | - | - | - | - |
| Dita Ruskov dvor CS | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arien Tasha | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Grace Malý Bysterec | 13 | 46.15% | 53.85% | 33.33% | 28.57% | 65.5 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 29 | 41.38% | 58.62% | 50% | 35.29% | 66.8 cm | 62 cm | 107.1 | 56.2 | - | 114.6 | 55.3 | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 8 | 37.5% | 62.5% | 66.67% | 40% | 68.5 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 29 | 34.48% | 65.52% | 40% | 26.32% | 66.8 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dita Ruskov dvor CS | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Omar z Krotkovského dvora CS | 2,035% | 18.75 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,5 | Astor Mot'ovský dvor CS | 2,44331% | 21.875 | 4,64% | 60 |
| 5 | ♂ 3 - ♀ 5,6,6,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 2,21186% | 19.53125 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,5312% | 12.5 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Flota z Rosíkova CS | 0,21658% | 12.5 | 11,03% | 11 |
| 8 | ♂ 4,5,6 - ♀ 6,7,7,7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,14763% | 15.625 | 0,78% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 6.25 | 20,17% | 130 |
| 30 | ♂ 5,5,5,5,6,6,6,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 6,83594% | 42.1875 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 7 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,21591% | 9.375 | 10,65% | 33 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Mona z Pohraniční stráže (F4) | 0,04883% | 6.25 | 0% | 5 |
| COI TOTAL: | 15,02731% |