| Nato: | 14-10-2009 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Clowie Stín vlka |
| Padre: | Ben z Chrlických plání |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,26% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.46 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Ambra Tajemný přelud x Bajkal Tajomný tulák 2012-01-20 | |||||
| Aischa Love Tawy ♁ | - | - | - | - | A61,0 OC S2 Xf106,56 Xv53,28 Xh0,71 P3 Xhs20,49 Xb18,03 Xe |
| Akia Tawy ♁ | HD A | ED 0 | n/DM | n/n | A62 OC Xv52,4 P5 |
| Ambra Tawy ♁ | - | - | - | - | |
| Anup Tawy ♂ | - | - | - | - | |
| Ambra Tajemný přelud x Gunner Malý Bysterec 2012-12-31 | |||||
| Dak Tawy ♂ | - | - | - | - | |
| Dan Tawy ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A66,0 M5 OH Xf115,15 Xv54,55 Xh0,56 Xhs20,45 Xb16,67 Xe |
| Dášenka Tawy ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A62,5 I10 M5 OF Xf118,4 Xv51,2 P5 |
| Denny Tawy ♁ | - | - | - | - | |
| Diarra love Tawy ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A60,0 E3 OC S2 Xf111,67 Xv56,67 Xh0,63 P3 Xhs18,33 Xb16,67 Xe |
| Don Tawy ♂ | - | - | - | - | |
| Dooku Tawy ♂ | - | - | - | - | |
| Drago Tawy ♂ | HD B | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ambra Tajemný přelud | 2 | 6 | 12 | 4 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Clowie Stín vlka | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Bonie Mrazivé ticho | 3 | 5.33 | 16 | 16 (100%) | 68.75% | 25% | 6.25% | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 33.33% | 50% | 16.67% | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Cita z Doušova dvora CS | 3 | 7.33 | 22 | 1 (4.55%) | - | - | 100% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ambra Tajemný přelud | 12 | 50% | 50% | 16.67% | 66.67% | 66 cm | 61.3 cm | 115.2 | 54.5 | - | 112.2 | 53.4 | - |
| Clowie Stín vlka | 3 | 33.33% | 66.67% | 100% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Bonie Mrazivé ticho | 16 | 50% | 50% | 62.5% | 62.5% | 68 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 14 | 42.86% | 57.14% | 50% | 50% | 68.3 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 5 | 40% | 60% | 50% | 33.33% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Doušova dvora CS | 22 | 59.09% | 40.91% | 38.46% | 22.22% | 68.8 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Dan Balmar CS | 0,45053% | 9.375 | 16,94% | 54 |
| 33 | ♂ 4,5,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 4,57764% | 39.84375 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 7 | Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 0,10395% | 8.59375 | 6,46% | 23 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,24306% | 6.25 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 6.25 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Brita od Pavlišina CS | 0,12153% | 4.6875 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 4.6875 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Adoxa z Belešova CS | 0,10829% | 6.25 | 11,03% | 22 |
| 7 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,25594% | 8.59375 | 4,86% | 21 |
| COI TOTALE: | 6,18405% |