| Born: | 16-08-2008 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Ceda Cannus Lupus |
| Father: | Crying Wolf Chester |
| Breeder: | von Königs-Terry |
| Owner: | - |
| Nation: | RO |
| WOLF BLOOD: | 28.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,4% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 64.52 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.35 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zac von Königs-Terry | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Chester | 11 | 4.91 | 54 | 4 (7.41%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| Koro z Krotkovského dvora | 3 | 7 | 21 | 7 (33.33%) | - | 57.14% | 28.57% | - | 14.29% |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 44 | 5.59 | 246 | - | - | - | - | - | - |
| Xavan z Pohraniční stráže | 2 | 1.5 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zac von Königs-Terry | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Chester | 54 | 42.59% | 57.41% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Koro z Krotkovského dvora | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 10% | 67 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 246 | 50% | 50% | 35.77% | 46.34% | 66.7 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Xavan z Pohraniční stráže | 3 | 66.67% | 33.33% | 50% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Dora Šedá eminence | 3,73089% | 25 | 20,75% | 25 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Aba Vopa CS | 0,86749% | 12.5 | 12,4% | 15 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 15.625 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Cita z Banišťa CS | 0,42915% | 15.625 | 9,86% | 27 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Bruna z Banišťa CS | 0,42915% | 9.375 | 9,86% | 43 |
| 26 | ♂ 4,5,5,5,6,6,6,6,6,6,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 8,78906% | 47.65625 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Acarka Bropa CS | 0,20411% | 9.375 | 4,97% | 22 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,6,6 | Tola z Pohraniční stráže | 0,50354% | 14.0625 | 3,4% | 37 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,10571% | 7.8125 | 8,35% | 38 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,0989% | 7.8125 | 1,36% | 30 |
| COI TOTAL: | 16,45048% |