| Né: | 31-10-2010 |
| Sex: | mâle |
| Registre: | - |
| Microchip: | - |
| Mère: | Xira von Königs-Terry |
| Père: | Vanilla od Úhoště |
| Eleveur: | von Königs-Terry |
| Proprietaire: | - |
| Provenance: | RO |
| WOLF BLOOD: | 30% Powered by WGI LAB |
| COI: | 27,12% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.70 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jess von Königs-Terry | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vanilla od Úhoště | 10 | 2.4 | 24 | 3 (12.5%) | - | 33.33% | - | - | - |
| Blue de la Louve Blanche | 11 | 6.18 | 68 | 11 (16.18%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Crying Wolf Merlin | 14 | 6.07 | 85 | 8 (9.41%) | 50% | 25% | - | 12.5% | 12.5% |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jess von Königs-Terry | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vanilla od Úhoště | 24 | 37.5% | 58.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blue de la Louve Blanche | 68 | 50% | 50% | 2.94% | 11.76% | 67 cm | 61.5 cm | - | - | - | 111.5 | 55.7 | - |
| Crying Wolf Merlin | 85 | 44.71% | 55.29% | 2.63% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Moňa z Krotkovského dvora CS | 2,07849% | 18.75 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Fallko Kollarov Dvor | 2,07785% | 18.75 | 37,11% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Fehérlófia Durcás Dorka | 0,88647% | 15.625 | 16,83% | 23 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 4,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,50875% | 14.0625 | 31,05% | 95 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4,5 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,87567% | 15.625 | 29,71% | 27 |
| 8 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5,5,6 | Orlík z Rosíkova CS | 0,46713% | 13.28125 | 36,77% | 127 |
| 27 | ♂ 7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,48828% | 28.90625 | 25% | 246 |
| 9 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,05414% | 12.5 | 11,03% | 11 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 8.59375 | 36,18% | 91 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,30935% | 8.59375 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 5.46875 | 12,4% | 15 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7 | Cita z Banišťa CS | 0,05364% | 7.03125 | 9,86% | 27 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,05844% | 7.03125 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,16093% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,05414% | 3.90625 | 11,03% | 61 |
| COI TOTAL: | 8,31453% |