| Nato: | 01-05-2007 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Crying Wolf Queen |
| Padre: | Crying Wolf Merlin |
| Allevatore: | De la Louve Blanche |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 31.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 32,95% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 72.58 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.18 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cheitan de la Louve Blanche | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Queen | 2 | 2.5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Flash | 5 | 4.4 | 22 | 8 (36.36%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.8 | 29 | 13 (44.83%) | 30.77% | 30.77% | 23.08% | - | 7.69% |
| Maxa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.4 | 27 | 6 (22.22%) | 33.33% | 33.33% | 16.67% | 16.67% | - |
| Andy Šedá eminence | 6 | 3.17 | 19 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cheitan de la Louve Blanche | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Queen | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Flash | 22 | 72.73% | 27.27% | 12.5% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 29 | 55.17% | 44.83% | 12.5% | 15.38% | 65.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Maxa z Krotkovského dvora CS | 27 | 55.56% | 44.44% | 26.67% | 25% | 68 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Andy Šedá eminence | 19 | 68.42% | 31.58% | - | 33.33% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 3 | Moňa z Krotkovského dvora CS | 8,31395% | 37.5 | 35,49% | 29 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,5 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 1,00077% | 21.875 | 29,71% | 27 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 1,0175% | 21.875 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,5,6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,5312% | 14.0625 | 36,18% | 91 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 5,6 | Orlík z Rosíkova CS | 0,4004% | 14.0625 | 36,77% | 127 |
| 7 | ♂ 4,5,6 - ♀ 5,6,6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,32487% | 17.96875 | 11,03% | 11 |
| 37 | ♂ 5,5,5,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 4,57764% | 50 | 25% | 246 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6,6,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,32187% | 11.71875 | 9,86% | 43 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Káj z Rosíkova CS | 0,12879% | 4.6875 | 31,93% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 4.6875 | 6,33% | 62 |
| 11 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,6,6,7,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,32387% | 14.0625 | 10,65% | 33 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 7.03125 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Cita z Banišťa CS | 0,10729% | 7.03125 | 9,86% | 27 |
| COI TOTALE: | 17,26814% |