| Born: | 02-03-1987 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Acarka Bropa CS |
| Father: | Atos z Belešova CS |
| Breeder: | Vopa |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 12,4% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 67.74 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.23 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Didon Vopa CS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atos z Belešova CS | 12 | 5.67 | 68 | - | - | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 44 | 5.59 | 246 | - | - | - | - | - | - |
| Xavan z Pohraniční stráže | 2 | 1.5 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| Sarik (Canis Lupus) | 2 | 1 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Didon Vopa CS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atos z Belešova CS | 68 | 48.53% | 51.47% | 15.15% | 28.57% | 66.8 cm | 57.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 246 | 50% | 50% | 35.77% | 46.34% | 66.7 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Xavan z Pohraniční stráže | 3 | 66.67% | 33.33% | 50% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Sarik (Canis Lupus) | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 3 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 7,8125% | 37.5 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 3,4,5 - ♀ 4,5 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,58594% | 31.25 | 0% | 3 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Alma Soleg CS (PT) | 0,19531% | 12.5 | 0% | 2 |
| 7 | ♂ 4,5,5,6,6 - ♀ 5,6 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,39063% | 20.3125 | 0% | 4 |
| 6 | ♂ 4,5,6 - ♀ 5,6,6 | Sarik (Canis Lupus) | 0,29297% | 17.1875 | 0% | 2 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,6 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,4921% | 10.9375 | 0,78% | 16 |
| 12 | ♂ 5,6,6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Arno z z Pohraniční stráže (PT) | 0,73242% | 17.1875 | 0% | 9 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Ink z SNB CS (F2) | 0,19531% | 7.8125 | 0% | 6 |
| 8 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 6,7,7 | Tiva z Pohraniční stráže (F2) | 0,04883% | 10.9375 | 0% | 2 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7 | Ajax vom alten Pleen (PT) | 0,14648% | 7.03125 | 0% | 2 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7 | Ura z SNB CS (F1) | 0,14648% | 7.03125 | 0% | 2 |
| COI TOTAL: | 11,03897% |