| Dátum narodenia: | 03-11-2003 |
| Pohlavie: | Sučka |
| Register: | LO0438414 |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Aura Vlčí naděje |
| Otec: | BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA |
| Chovateľ: | - |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,9% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 66.13 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.40 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GOSSY | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| Aura Vlčí naděje | 2 | 2 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 40% | - | 40% | - | 20% |
| Aska Jimili CS | 5 | 6.6 | 33 | 6 (18.18%) | 66.67% | 16.67% | 16.67% | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GOSSY | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aura Vlčí naděje | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aska Jimili CS | 33 | 54.55% | 45.45% | 11.11% | 26.67% | 69 cm | 46 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Atos ze Šedého dolu CS | 3,43087% | 25 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,93508% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Brita od Pavlišina CS | 0,97223% | 12.5 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,8633% | 12.5 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 0,41246% | 15.625 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,20623% | 9.375 | 6,33% | 31 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5 | Acarka Bropa CS | 0,40822% | 10.9375 | 4,97% | 22 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5 | Atos z Belešova CS | 0,43316% | 10.9375 | 11,03% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 7 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 5,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,39558% | 14.0625 | 1,36% | 30 |
| 7 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 5,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,42286% | 14.0625 | 8,35% | 38 |
| 28 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,74658% | 38.28125 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,15106% | 7.03125 | 3,4% | 37 |
| CELKOVÝ COI: | 11,59321% |