| Nato: | 22-01-2008 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO0917854 |
| Microchip: | 977200001093920 |
| Madre: | GOSSY |
| Padre: | ATROX |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,26% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 70.97 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.38 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SHANUK | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ATROX | 5 | 4.8 | 24 | 4 (16.67%) | 50% | 50% | - | - | - |
| SAREK | 5 | 6.4 | 32 | 2 (6.25%) | - | 50% | - | 50% | - |
| Charon Šedá eminence | 18 | 6.67 | 120 | 27 (22.5%) | 40.74% | 44.44% | - | 7.41% | 7.41% |
| Aras z Jundrovského boru CS | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 42.86% | - | 42.86% | - | 14.29% |
| Aron z Jitčina dvora CS | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 60% | 20% | - | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SHANUK | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ATROX | 24 | 58.33% | 41.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SAREK | 32 | 53.13% | 46.88% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 120 | 44.17% | 55.83% | 1.89% | 7.46% | 71 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aras z Jundrovského boru CS | 22 | 63.64% | 36.36% | 28.57% | 12.5% | 69.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aron z Jitčina dvora CS | 20 | 35% | 65% | 14.29% | 15.38% | 68 cm | 31.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Fehérlófia Dinon Dánon | 1,77293% | 18.75 | 16,83% | 25 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 4,4 | Atos ze Šedého dolu CS | 1,71543% | 20.3125 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 4 | Dora Šedá eminence | 0,69954% | 14.0625 | 20,75% | 25 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,69679% | 10.9375 | 21,29% | 14 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Besi Zepeř CS | 0,65116% | 10.9375 | 13,4% | 20 |
| 10 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,51558% | 15.625 | 6,33% | 62 |
| 7 | ♂ 6,6,6,7,7 - ♀ 5,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,64287% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,5 | Brita od Pavlišina CS | 0,54688% | 10.9375 | 25,33% | 17 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,16187% | 8.59375 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 7.03125 | 8,95% | 42 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,10721% | 7.03125 | 12,32% | 24 |
| 7 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,20142% | 9.375 | 3,4% | 37 |
| COI TOTALE: | 7,81724% |