| Nato: | 28-06-2003 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO03126641 |
| Microchip: | - |
| Madre: | Carmen Vlčí stezka |
| Padre: | Dyk Věrný |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | MONTALI ELISA |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,26% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 66.13 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.70 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PETRA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% |
| Aska Jimili CS | 5 | 6.6 | 33 | 6 (18.18%) | 66.67% | 16.67% | 16.67% | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Bruna z Banišťa CS | 8 | 5.38 | 43 | 1 (2.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PETRA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 15 | 73.33% | 26.67% | 27.27% | 50% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aska Jimili CS | 33 | 54.55% | 45.45% | 11.11% | 26.67% | 69 cm | 46 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bruna z Banišťa CS | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 40.91% | 67.7 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Asi z Pačesova sadu CS | 1,71366% | 18.75 | 10,08% | 20 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Ajax Břevnovská stopa CS | 1,8581% | 18.75 | 21,29% | 46 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Alda od Pavlišina CS | 1,45834% | 15.625 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Argos z Doušova dvora CS | 0,41246% | 9.375 | 6,33% | 14 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,5 | Flit z Rosíkova CS | 0,43316% | 12.5 | 11,03% | 61 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,5 | Bruna z Banišťa CS | 0,42915% | 12.5 | 9,86% | 43 |
| 28 | ♂ 6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,5,6,6,6,6,6,6,6,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 4,21143% | 39.84375 | 25% | 246 |
| 7 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5,5,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,79117% | 14.84375 | 1,36% | 30 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,37% | 10.15625 | 8,35% | 38 |
| 10 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,5,7,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,51188% | 13.28125 | 4,86% | 21 |
| 9 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,3047% | 11.71875 | 4,31% | 29 |
| COI TOTALE: | 12,49405% |