| Nato: | 28-06-2003 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO03126637 |
| Microchip: | - |
| Madre: | Carmen Vlčí stezka |
| Padre: | Dyk Věrný |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,26% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 66.13 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.70 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| DANKO x TWINTWER PASSO DEL LUPO 2006-02-12 | |||||
| MIKI ♂ | - | - | - | - | |
| SASHA ♂ | - | - | - | - | |
| REY ♂ | - | - | - | - | |
| DANKO x ARIMMINUM VASYA 2006-03-01 | |||||
| KIRA ♁ | - | - | - | - | |
| MAYA ♁ | - | - | - | - | |
| ARGO ♂ | - | - | - | - | |
| BALTO ♂ | - | - | - | - | |
| DANKO x KIRA 2007-12-15 | |||||
| SHAKIRA ♁ | - | - | - | - | |
| DANKO ♂ | - | - | - | - | |
| NEMOE ♁ | - | - | - | - | |
| LEON ♂ | - | - | - | - | |
| NIYA ♂ | - | - | - | - | |
| SULU ♂ | - | - | - | - | |
| DANKO x EYRA 2008-01-09 | |||||
| ISIDE ♂ | - | - | - | - | |
| GORO ♂ | - | - | - | - | |
| MODI ♂ | - | - | - | - | |
| LICIA ♁ | - | - | - | - | |
| LUNA ♁ | - | - | - | - | |
| LYON ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DANKO | 4 | 4.75 | 19 | - | - | - | - | - | - |
| Dyk Věrný | 8 | 6 | 48 | 14 (29.17%) | 64.29% | 35.71% | - | - | - |
| Adon Irpruš | 8 | 5.38 | 43 | 19 (44.19%) | 15.79% | 42.11% | 21.05% | 15.79% | 5.26% |
| Adon Kanakor CS | 2 | 5 | 10 | 4 (40%) | 75% | - | - | - | 25% |
| Ajax Břevnovská stopa CS | 7 | 6.57 | 46 | 9 (19.57%) | 66.67% | - | 11.11% | 22.22% | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DANKO | 19 | 68.42% | 31.58% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dyk Věrný | 48 | 39.58% | 60.42% | 15.79% | 6.9% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Adon Irpruš | 43 | 58.14% | 41.86% | 36% | 33.33% | 68.7 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Adon Kanakor CS | 10 | 40% | 60% | 100% | 50% | 68.8 cm | 60.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajax Břevnovská stopa CS | 46 | 58.7% | 41.3% | 25.93% | 52.63% | 67 cm | 49.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Asi z Pačesova sadu CS | 1,71366% | 18.75 | 10,08% | 20 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Ajax Břevnovská stopa CS | 1,8581% | 18.75 | 21,29% | 46 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Alda od Pavlišina CS | 1,45834% | 15.625 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Argos z Doušova dvora CS | 0,41246% | 9.375 | 6,33% | 14 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,5 | Flit z Rosíkova CS | 0,43316% | 12.5 | 11,03% | 61 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,5 | Bruna z Banišťa CS | 0,42915% | 12.5 | 9,86% | 43 |
| 28 | ♂ 6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,5,6,6,6,6,6,6,6,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 4,21143% | 39.84375 | 25% | 246 |
| 7 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5,5,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,79117% | 14.84375 | 1,36% | 30 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,37% | 10.15625 | 8,35% | 38 |
| 10 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,5,7,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,51188% | 13.28125 | 4,86% | 21 |
| 9 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,3047% | 11.71875 | 4,31% | 29 |
| COI TOTALE: | 12,49405% |