| Né: | 24-02-2014 |
| Sex: | mâle |
| Registre: | LO1462537 |
| Microchip: | 380260002274623 |
| Mère: | ZOE |
| Père: | ARES |
| Eleveur: | - |
| Proprietaire: | - |
| Provenance: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 30,75% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 69.35 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.94 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() ARES- -COI: 19.64% |
![]() URAN- -COI: 18.69% |
![]() EMIR PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
![]() Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() ORSA- -COI: 21.44% |
![]() FOGAR- -COI: 21.19% |
![]() OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() ZENA- -COI: 16.26% |
![]() Cid Křivoklátský Atos- -COI: 14.72% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
||
Bora Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
||||
![]() CHEER PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() ZOE- -COI: 20.42% |
![]() FOGAR- -COI: 21.19% |
![]() OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
![]() DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
||||
![]() CLODETTE- -COI: 24.21% |
![]() URAN- -COI: 18.69% |
![]() EMIR PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() SENDY- -COI: 21.63% |
![]() ANGEL- -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() BAMBOLA- -COI: 17.76% |
OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
|||
Cita z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MAX | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARES | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| URAN | 6 | 6.5 | 39 | 2 (5.13%) | 50% | 50% | - | - | - |
| EMIR PASSO DEL LUPO | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | 100% | - | - | - | - |
| CLOVER | 12 | 7.58 | 91 | 24 (26.37%) | 54.17% | 37.5% | 4.17% | 4.17% | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | - | - | - | - | - | - |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MAX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARES | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| URAN | 39 | 51.28% | 48.72% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EMIR PASSO DEL LUPO | 6 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER | 91 | 51.65% | 48.35% | 8.51% | 13.64% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 3 | URAN | 6,54144% | 37.5 | 18,69% | 39 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | FOGAR | 6,53979% | 37.5 | 21,19% | 27 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Ajax ze Součkova dvora | 0,46796% | 12.5 | 22,92% | 11 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Bora Mrazivé ticho | 0,43482% | 12.5 | 14,56% | 6 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Carmen Vlčí stezka | 0,22646% | 7.8125 | 19,83% | 26 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,28267% | 11.71875 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Charon Šedá eminence | 0,33422% | 10.15625 | 17,24% | 120 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6 | Agarka Saberus | 0,11464% | 7.03125 | 20,03% | 19 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Heriet z Holické pláně CS | 0,05361% | 7.03125 | 12,32% | 9 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Ajša Dar přírody CS | 0,05343% | 7.03125 | 10,79% | 14 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6,7 | Colt Zepeř CS | 0,16279% | 7.8125 | 13,4% | 81 |
| COI TOTAL: | 15,21182% |