| Born: | 09-11-2006 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Crying Wolf Flash |
| Father: | Crying Wolf Galiba |
| Breeder: | Crying Wolf |
| Owner: | - |
| Nation: | HU |
| WOLF BLOOD: | 30.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 29,38% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 66.13 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.06 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf Valli | 4 | 5 | 20 | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Flash | 5 | 4.4 | 22 | 8 (36.36%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.8 | 29 | 13 (44.83%) | 30.77% | 30.77% | 23.08% | - | 7.69% |
| Maxa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.4 | 27 | 6 (22.22%) | 33.33% | 33.33% | 16.67% | 16.67% | - |
| Andy Šedá eminence | 6 | 3.17 | 19 | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Banišťa CS | 3 | 9 | 27 | 5 (18.52%) | 100% | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf Valli | 20 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Flash | 22 | 72.73% | 27.27% | 12.5% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 29 | 55.17% | 44.83% | 12.5% | 15.38% | 65.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Maxa z Krotkovského dvora CS | 27 | 55.56% | 44.44% | 26.67% | 25% | 68 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Andy Šedá eminence | 19 | 68.42% | 31.58% | - | 33.33% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Banišťa CS | 27 | 44.44% | 55.56% | 33.33% | 40% | 68 cm | 62.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Omar z Krotkovského dvora CS | 2,035% | 18.75 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 2,00153% | 18.75 | 29,71% | 27 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Orlík z Rosíkova CS | 1,06773% | 15.625 | 36,77% | 127 |
| 28 | ♂ 5,5,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 4,5,5,5,5,5,6,6,6,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 12,51221% | 52.34375 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 4,5 | Flota z Rosíkova CS | 0,86632% | 17.1875 | 11,03% | 11 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 5 | Cita z Banišťa CS | 0,42915% | 10.9375 | 9,86% | 27 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,5 | Bruna z Banišťa CS | 0,21458% | 10.9375 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 9 | ♂ 6,6,6,7,7 - ♀ 5,5,6,6 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,59376% | 15.625 | 10,65% | 33 |
| 7 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 5,6,6 | Tola z Pohraniční stráže | 0,40283% | 11.71875 | 3,4% | 37 |
| COI TOTAL: | 20,59065% |