| Nato: | 28-11-2013 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1428903 |
| Microchip: | 380260041410321 |
| Madre: | RAYSA |
| Padre: | FOG |
| Allevatore: | CAROSI DAVID PIERLUIGI |
| Proprietario: | ROMANO GIACOMO |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,27% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.56 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
3934312307
|
![]() FOG- -COI: 21.31% |
![]() FLOYD RED CROW- -COI: 26.72% |
![]() NYOHD B ED 0COI: 20.38% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() AKELADEL PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ARIMMINUM HITRINITYHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() EVA- -COI: 22.37% |
![]() TAIGOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GREY- -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() JACKIE- -COI: 19.10% |
![]() RENDYHD B -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() RAYSA- -COI: 19.58% |
![]() ARONKUNZ- -COI: 21.38% |
![]() ARONHD B ED 0COI: 17.42% |
![]() OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
||||
![]() Debira Astin ráj- -COI: 17.91% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() KORAHD C -COI: 18.23% |
![]() Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Ambra z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() DORA- -COI: 27.08% |
![]() BENHUROLIMPALUSHD B -COI: 20.28% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() HAZENA- -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
CAMA- -COI: 18.51% |
||||
![]() AIDAHD B ED 1COI: 24.74% |
![]() ARUK- -COI: 26.32% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
HAZENA- -COI: 19.38% |
||||
![]() JUTA JUNIOR- -COI: 19.06% |
DAREK DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
IUTA- -COI: 17.00% |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ACE | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| FOG | 6 | 4.17 | 25 | 1 (4%) | - | 100% | - | - | - |
| FLOYD RED CROW | 1 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| NYO | 6 | 5.17 | 31 | 2 (6.45%) | 50% | 50% | - | - | - |
| ARIMMINUM LAST NAVARRE | 9 | 6.22 | 56 | 30 (53.57%) | 43.33% | 36.67% | 6.67% | 13.33% | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 13 | 6.23 | 81 | 39 (48.15%) | 79.49% | 17.95% | - | - | 2.56% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ACE | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FOG | 25 | 48% | 52% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FLOYD RED CROW | 3 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NYO | 31 | 41.94% | 58.06% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM LAST NAVARRE | 56 | 48.21% | 51.79% | 3.7% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 81 | 44.44% | 55.56% | 22.22% | 20% | 69.1 cm | 63.1 cm | - | - | - | 107.8 | 53.1 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | ARIMMINUM LAST NAVARRE | 0,83746% | 12.5 | 20,19% | 56 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ajax ze Součkova dvora | 0,46796% | 9.375 | 22,92% | 11 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6,7 | Charon Šedá eminence | 0,50133% | 10.15625 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Kama Hlas divočiny CS | 0,11461% | 4.6875 | 21,63% | 32 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,16621% | 8.59375 | 16,83% | 38 |
| 6 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Abel z Molu CS | 0,15955% | 6.25 | 10,83% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Juna Hlas divočiny CS | 0,05238% | 3.90625 | 11,78% | 34 |
| COI TOTALE: | 3,02581% |