| Nato: | 09-04-2013 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1372113 |
| Microchip: | 380260040802945 |
| Madre: | ENEA |
| Padre: | ARGO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,58% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 67.74 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.97 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARGOHD A ED 0COI: 22.84% |
![]() OXERHD A -COI: 21.78% |
![]() TABORHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GREY- -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
![]() DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
||||
![]() IELA PASSO DEL LUPOHD C ED 2COI: 22.15% |
![]() CIAKI PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
|
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() VANJA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ENEAHD B ED 0COI: 28.83% |
![]() ELROY PASSO DEL LUPO- -COI: 25.97% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() FLU PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WOLF | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARGO | 3 | 5.67 | 17 | 9 (52.94%) | - | 11.11% | - | - | - |
| OXER | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| TABOR | 4 | 7.25 | 29 | 6 (20.69%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Dyk Věrný | 8 | 6 | 48 | 14 (29.17%) | 64.29% | 35.71% | - | - | - |
| Adon Irpruš | 8 | 5.38 | 43 | 19 (44.19%) | 15.79% | 42.11% | 21.05% | 15.79% | 5.26% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WOLF | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARGO | 17 | 52.94% | 47.06% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OXER | 5 | 80% | 20% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TABOR | 29 | 58.62% | 41.38% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dyk Věrný | 48 | 39.58% | 60.42% | 15.79% | 6.9% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Adon Irpruš | 43 | 58.14% | 41.86% | 36% | 33.33% | 68.7 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Carmen Vlčí stezka | 0,90582% | 12.5 | 19,83% | 26 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 1,33236% | 15.625 | 18,51% | 30 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | CUTT | 1,26914% | 15.625 | 19,76% | 144 |
| 7 | ♂ 4,5,6 - ♀ 4,6,6,7 | Charon Šedá eminence | 2,39523% | 21.09375 | 17,24% | 120 |
| 6 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5,6,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,99727% | 15.625 | 16,83% | 38 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 5,5,6,6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,3281% | 12.5 | 15,75% | 14 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Fehérlófia Dinon Dánon | 0,16621% | 7.03125 | 16,83% | 25 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Agarka Saberus | 0,11464% | 5.46875 | 20,03% | 19 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7 | Colt Zepeř CS | 0,16279% | 7.03125 | 13,4% | 81 |
| COI TOTALE: | 7,67156% |