| Nato: | 29-01-2013 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1342290 |
| Microchip: | 380260000888884 |
| Madre: | DADA |
| Padre: | SILVIO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,36% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.48 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() SILVIO- -COI: 21.71% |
![]() OGAR- -COI: 21.78% |
![]() TABORHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GREY- -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
![]() DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
||||
![]() USA- -COI: 18.69% |
![]() EMIR PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
![]() Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() DADA- -COI: 21.64% |
![]() ARIMMINUM WAHOTSHD A ED 1COI: 19.60% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
![]() BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() OASIA- -COI: 17.79% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() MAYA- -COI: 22.16% |
![]() GAWROSH PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.25% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() NORAHD A -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PAVEL | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SILVIO | 2 | 7.5 | 15 | - | - | - | - | - | - |
| OGAR | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| TABOR | 4 | 7.25 | 29 | 6 (20.69%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Dyk Věrný | 8 | 6 | 48 | 14 (29.17%) | 64.29% | 35.71% | - | - | - |
| Adon Irpruš | 8 | 5.38 | 43 | 19 (44.19%) | 15.79% | 42.11% | 21.05% | 15.79% | 5.26% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PAVEL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SILVIO | 15 | 73.33% | 26.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OGAR | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TABOR | 29 | 58.62% | 41.38% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dyk Věrný | 48 | 39.58% | 60.42% | 15.79% | 6.9% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Adon Irpruš | 43 | 58.14% | 41.86% | 36% | 33.33% | 68.7 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Dyk Věrný | 0,87266% | 12.5 | 18,64% | 48 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,22643% | 7.8125 | 21,28% | 17 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | CLOVER | 0,22206% | 7.8125 | 18,51% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Charon Šedá eminence | 0,22281% | 6.25 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Adon Irpruš | 0,22846% | 9.375 | 21,06% | 43 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,49864% | 10.15625 | 16,83% | 38 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 5,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,67841% | 10.9375 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,21873% | 7.03125 | 15,75% | 14 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Fehérlófia Dinon Dánon | 0,22162% | 7.03125 | 16,83% | 25 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Colt Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Aranka Strážní pes CS | 0,05339% | 3.90625 | 13,15% | 23 |
| COI TOTALE: | 3,49199% |