| Nato: | 10-01-2013 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1341954 |
| Microchip: | 380260040435996 |
| Madre: | ALKERA |
| Padre: | ROLI |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,68% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.34 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ROLI- -COI: 31.48% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
![]() Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
Ax z Kladenské záře CS- -COI: 16.85% |
|||
Deny Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
![]() Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() ALKERA- -COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GLADIAHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
![]() ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Petra Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() SHARON- -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Bessy Kazanova Stopa- -COI: 18.39% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YUMA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ROLI | 5 | 4.2 | 21 | 3 (14.29%) | 33.33% | 66.67% | - | - | - |
| EDGAR PASSO DEL LUPO | 13 | 5.08 | 66 | 17 (25.76%) | 64.71% | 29.41% | 5.88% | - | - |
| CLOVER | 12 | 7.58 | 91 | 24 (26.37%) | 54.17% | 37.5% | 4.17% | 4.17% | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | - | - | - | - | - | - |
| Atos Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | 2 (14.29%) | 50% | - | - | 50% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YUMA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ROLI | 21 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EDGAR PASSO DEL LUPO | 66 | 63.64% | 36.36% | 2.38% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER | 91 | 51.65% | 48.35% | 8.51% | 13.64% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atos Břevnovská stopa CS | 14 | 28.57% | 71.43% | - | 20% | - | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3,3 - ♀ 5 | CLOVER | 1,77648% | 28.125 | 18,51% | 91 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | Juna Hlas divočiny CS | 0,41907% | 14.0625 | 11,78% | 34 |
| 5 | ♂ 4,4 - ♀ 5,5,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 1,77293% | 20.3125 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 4,4 - ♀ 5,6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,87493% | 17.1875 | 15,75% | 14 |
| 4 | ♂ 4,4 - ♀ 7,7 | Colt Zepeř CS | 0,32558% | 14.0625 | 13,4% | 81 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | Agarka Saberus | 0,11464% | 7.03125 | 20,03% | 19 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 7,7 | Farna Jimili CS | 0,11837% | 7.8125 | 23,91% | 77 |
| 8 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,6,7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,42886% | 13.28125 | 12,32% | 32 |
| 6 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 7,7 | Exa Vopa CS | 0,21443% | 10.9375 | 12,32% | 24 |
| 6 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 7,7 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 10.9375 | 8,95% | 42 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,7,7,7 | Dora Šedá eminence | 0,23318% | 11.71875 | 20,75% | 25 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,11613% | 9.375 | 21,29% | 14 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7 | Besi Zepeř CS | 0,10853% | 9.375 | 13,4% | 20 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 3.90625 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Dan Balmar CS | 0,05632% | 3.90625 | 16,94% | 54 |
| COI TOTALE: | 7,14373% |