| Nato: | 24-12-2001 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO0277016 |
| Microchip: | - |
| Madre: | Johanka z Molu Es |
| Padre: | ARIMMINUM GORGEOUSWOLF |
| Allevatore: | ARIMMINUM |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.53 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM NITANIA x Batt Malý Bysterec 2004-12-25 | |||||
| RAIN ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| RAVEN ♂ | - | - | - | - | |
| RONAN ♂ | - | - | - | - | |
| ROSENCRANTZ ♂ | HD A | - | - | - | |
| RUNAR ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM NITANIA | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Johanka z Molu Es | 5 | 3.6 | 18 | 6 (33.33%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Bruna z Banišťa CS | 8 | 5.38 | 43 | 1 (2.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM NITANIA | 5 | 80% | 20% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Johanka z Molu Es | 18 | 61.11% | 38.89% | 9.09% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 17 | 52.94% | 47.06% | 55.56% | 37.5% | 68 cm | 41.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bruna z Banišťa CS | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 40.91% | 67.7 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,93508% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Brita od Pavlišina CS | 0,97223% | 12.5 | 25,33% | 17 |
| 4 | ♂ 4,7,7 - ♀ 6 | Tola z Pohraniční stráže | 0,20142% | 9.375 | 3,4% | 37 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Aba Vopa CS | 0,21687% | 6.25 | 12,4% | 15 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.8125 | 6,33% | 31 |
| 32 | ♂ 5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,28174% | 33.59375 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,05414% | 7.03125 | 11,03% | 61 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Bruna z Banišťa CS | 0,05364% | 7.03125 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7 | Brest z Pohraniční stráže | 0,10166% | 5.46875 | 4,13% | 3 |
| COI TOTALE: | 5,17648% |