| Nato: | 18-05-2012 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1287230 |
| Microchip: | 380260000865452 |
| Madre: | BLUEMOON |
| Padre: | DUNCAN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,08% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.87 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() DUNCANHD A ED 0COI: 26.72% |
![]() NYOHD B ED 0COI: 20.38% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() AKELADEL PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.13% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() ARIMMINUM HITRINITYHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() BLUEMOONHD B ED 0COI: 24.16% |
![]() LEONIDA- -COI: 21.51% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
![]() SAREKHD A -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() RAISSA- -COI: 19.64% |
ESUAL DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 28.03% |
|||
OLLY- -COI: 17.79% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
||||
![]() HELLY PASSO DEL LUPO- -COI: 23.71% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() EDA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMBRA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BLUEMOON | 3 | 6.33 | 19 | 1 (5.26%) | 100% | - | - | - | - |
| HELLY PASSO DEL LUPO | 3 | 7.67 | 23 | 3 (13.04%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| EDA PASSO DEL LUPO | 1 | 9 | 9 | 1 (11.11%) | - | 100% | - | - | - |
| Cassandra ze Smaragových vodopádů | 2 | 7.5 | 15 | 3 (20%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Agarka Saberus | 4 | 4.75 | 19 | 6 (31.58%) | 16.67% | - | - | 16.67% | 66.67% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMBRA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BLUEMOON | 19 | 47.37% | 52.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HELLY PASSO DEL LUPO | 23 | 43.48% | 56.52% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EDA PASSO DEL LUPO | 9 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cassandra ze Smaragových vodopádů | 15 | 46.67% | 53.33% | 14.29% | 25% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Agarka Saberus | 19 | 52.63% | 47.37% | 30% | 11.11% | 69.7 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | ARIMMINUM LAST NAVARRE | 1,67491% | 18.75 | 20,19% | 56 |
| 3 | ♂ 3,4 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 21.875 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,6 | CLOVER | 1,1103% | 14.0625 | 18,51% | 91 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Juna Hlas divočiny CS | 0,3143% | 8.59375 | 11,78% | 34 |
| 7 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6,6,7,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,38783% | 12.5 | 16,83% | 38 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6,7,7 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,27341% | 10.9375 | 15,75% | 14 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Colt Zepeř CS | 0,21705% | 7.03125 | 13,4% | 81 |
| 9 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7,7,7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,32164% | 11.71875 | 12,32% | 32 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 5,63376% |