| Nato: | 27-10-2011 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1210015 |
| Microchip: | 380260000682468 |
| Madre: | KRIZIA |
| Padre: | ORSO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 40,89% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 48.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.82 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ORSO- -COI: 20.42% |
![]() FOGAR- -COI: 21.19% |
![]() OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
![]() DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
||||
![]() CLODETTE- -COI: 24.21% |
![]() URAN- -COI: 18.69% |
![]() EMIR PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() SENDY- -COI: 21.63% |
![]() ANGEL- -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() BAMBOLA- -COI: 17.76% |
OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
|||
Cita z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
||||
![]() KRIZIA- -COI: 20.42% |
![]() FOGAR- -COI: 21.19% |
![]() OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
![]() DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
||||
![]() CLODETTE- -COI: 24.21% |
![]() URAN- -COI: 18.69% |
![]() EMIR PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() SENDY- -COI: 21.63% |
![]() ANGEL- -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() BAMBOLA- -COI: 17.76% |
OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
|||
Cita z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BRIZZI | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KRIZIA | 2 | 5.5 | 11 | 1 (9.09%) | - | 100% | - | - | - |
| CLODETTE | 5 | 4.6 | 23 | 1 (4.35%) | - | 100% | - | - | - |
| SENDY | 2 | 4.5 | 9 | 2 (22.22%) | 50% | 50% | - | - | - |
| BAMBOLA | 3 | 5.67 | 17 | 2 (11.76%) | 50% | - | 50% | - | - |
| Cita z Ponického dvora | 1 | 8 | 8 | 2 (25%) | 50% | - | 50% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BRIZZI | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KRIZIA | 11 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CLODETTE | 23 | 52.17% | 47.83% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SENDY | 9 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BAMBOLA | 17 | 41.18% | 58.82% | 14.29% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Ponického dvora | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 2 | CLODETTE | 13,74852% | 50 | 24,21% | 23 |
| 2 | ♂ 2 - ♀ 2 | FOGAR | 13,07958% | 50 | 21,19% | 27 |
| 8 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5,6,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,56534% | 14.0625 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 27,39343% |