| Nato: | 28-10-2012 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Christa z Věrné smečky |
| Padre: | Brix Karpatská svorka |
| Allevatore: | Urozený divoch z Euroasie |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,92% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.09 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A62 I2 K5 Og Xv52,4 Xf114,5 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aurai Urozený divoch z Euroasie | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Christa z Věrné smečky | 1 | 5 | 5 | 4 (80%) | - | - | - | - | - |
| Bell Elly z Věrné smečky | 2 | 5.5 | 11 | 6 (54.55%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Dia Dakmat | 5 | 5.4 | 27 | 13 (48.15%) | 76.92% | - | 7.69% | 15.38% | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 3 | 6.33 | 19 | 14 (73.68%) | 42.86% | 35.71% | 7.14% | 7.14% | 7.14% |
| Bena od Kubinca | 4 | 6.75 | 27 | 3 (11.11%) | 33.33% | - | 66.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aurai Urozený divoch z Euroasie | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Christa z Věrné smečky | 5 | 40% | 60% | - | 33.33% | - | 62 cm | - | - | - | 114.5 | 52.4 | - |
| Bell Elly z Věrné smečky | 11 | 54.55% | 45.45% | 50% | 60% | 67 cm | 62.3 cm | 109.4 | 53.8 | - | 108.6 | 54.3 | - |
| Dia Dakmat | 27 | 44.44% | 55.56% | 16.67% | 33.33% | 72 cm | 64.2 cm | - | - | - | 112.9 | 53.2 | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 19 | 26.32% | 73.68% | 20% | 71.43% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bena od Kubinca | 27 | 44.44% | 55.56% | - | 20% | - | 63.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Jerry Lee z Molu Es | 3,45399% | 25 | 16,29% | 43 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Dia Dakmat | 3,62429% | 25 | 21,27% | 27 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 7.8125 | 4,64% | 60 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 6.25 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Atos Heol CS | 0,10721% | 6.25 | 12,32% | 38 |
| 19 | ♂ 5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,54932% | 19.53125 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7 | Aba Vopa CS | 0,05422% | 6.25 | 12,4% | 15 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,16243% | 7.03125 | 11,03% | 61 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Binc Pohostinstvo CS | 0,04916% | 4.6875 | 0,73% | 62 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Beckie z Lisého dvora CS | 0,05844% | 4.6875 | 20,35% | 20 |
| COI TOTALE: | 8.95621% |