| Dátum narodenia: | 05-01-2011 |
| Pohlavie: | Pes |
| Register: | LO1141867 |
| Mikročip: | 380260040549040 |
| Matka: | AXIDELLIMPERO |
| Otec: | ARAGORN |
| Chovateľ: | - |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,57% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.90 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
![]() ARAGORNHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() DRYASHD A ED 0COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() AINEHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() AXIDELLIMPEROHD A ED 0COI: 18.96% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() Quini Šedá eminenceHD A ED 0COI: 14.53% |
![]() Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
![]() Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
|
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
![]() Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
Archibald z Ivánky pri Dunaji CS- -COI: 6.46% |
||
Alma z Richnovského dvora CS (F3)- -COI: 1.36% |
||||
![]() Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
Astor Mot'ovský dvor CS- -COI: 4.64% |
|||
Gyra z Pohraniční stráže- -COI: 26.03% |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YOREK | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARAGORN | 7 | 5.86 | 41 | 8 (19.51%) | 62.5% | 25% | - | - | 12.5% |
| DRYAS | 3 | 5.67 | 17 | 4 (23.53%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 20 | 5.1 | 102 | 38 (37.25%) | 71.05% | 21.05% | 5.26% | - | 2.63% |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YOREK | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARAGORN | 41 | 58.54% | 41.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DRYAS | 17 | 52.94% | 47.06% | 11.11% | - | 71 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 102 | 51.96% | 48.04% | 3.77% | 6.12% | 68 cm | 62.7 cm | - | - | - | 109.4 | 53.1 | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Ambra Vlčí naděje | 1,78879% | 18.75 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Grey Wolf z Molu Es | 1,727% | 18.75 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 8 | ♂ 7,7,7,7,7 - ♀ 4,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,58442% | 13.28125 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 4,6 | Atos Heol CS | 0,32164% | 10.15625 | 12,32% | 38 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 7.03125 | 12,4% | 15 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| CELKOVÝ COI: | 5,50749% |