| Nacido: | 01-01-2002 |
| Sexo: | Hembra |
| Registro: | LO0246850 |
| Microchip: | - |
| Madre: | GLADIA |
| Padre: | Dyk Věrný |
| Criador: | - |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,03% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.99 % Powered by WGI LAB | Selección: | A62 E1 I2 K1 Oh P3 |
| Contactos: |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|---|---|---|---|---|
| FENDY PASSO DEL LUPO x DOSON 2003-05-30 | |||||
| URIK PASSO DEL LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| UDOR PASSO DEL LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| UKER PASSO DEL LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| UDA PASSO DEL LUPO ♁ | - | - | - | - | |
| UNJA PASSO DEL LUPO ♁ | HD B | ED 0 | - | - | A65 K1 OH P1 |
| FENDY PASSO DEL LUPO x MIKY PASSO DEL LUPO 2004-01-15 | |||||
| INDUK PASSO DEL LUPO ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A71 K1 OF P1 Cp |
| ISKA PASSO DEL LUPO ♁ | HD B | ED 0 | - | - | A65 OH P1 |
| IONA PASSO DEL LUPO ♁ | - | - | - | - | |
| IMA PASSO DEL LUPO ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A63 OF P1 |
| ICKY PASSO DEL LUPO ♂ | HD B | ED 1 | - | - | |
| IAN PASSO DEL LUPO ♂ | HD A | - | - | - | A67 C4 D12 OG P3 H7 |
| IARY PASSO DEL LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| FENDY PASSO DEL LUPO x MIKY PASSO DEL LUPO 2004-11-13 | |||||
| AMOR PASSO DEL LUPO ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| AISCIA PASSO DEL LUPO ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| AFIONA PASSO DEL LUPO ♁ | - | - | - | - | |
| ALINA PASSO DEL LUPO ♁ | - | - | - | - | PL |
| ARON PASSO DEL LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| AREK PASSO DEL LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| AIGER PASSO DEL LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| FENDY PASSO DEL LUPO x MIKY PASSO DEL LUPO 2005-08-16 | |||||
| GASS PASSO DEL LUPO ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A66 I4 OG P3 |
| GREYWOLF PASSO DEL LUPO ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A68 K1 OH P1 |
| GANA PASSO DEL LUPO ♁ | - | - | - | - | |
| GEK PASSO DEL LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| GYSHIN PASSO DEL LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| GASTONE PASSO DEL LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| GISKA PASSO DEL LUPO ♁ | HD A | ED 0 | - | - | PL |
| FENDY PASSO DEL LUPO x MIKY PASSO DEL LUPO 2006-02-22 | |||||
| REANDY PASSO DEL LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| RAIKA PASSO DEL LUPO ♁ | - | - | - | - | |
| FENDY PASSO DEL LUPO x MIKY PASSO DEL LUPO 2006-10-27 | |||||
| CHEROK PASSO DEL LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| CAYENNE PASSO DEL LUPO ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A66 E1 OF P1 |
| CHEVIN PASSO DEL LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| CLEITON PASSO DEL LUPO ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| CNAYTUK PASSO DEL LUPO ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| FENDY PASSO DEL LUPO x MIKY PASSO DEL LUPO 2007-11-01 | |||||
| URAK PASSO DEL LUPO ♂ | HD B | ED 0 | n/DM | - | |
| UDAL PASSO DEL LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| UDY PASSO DEL LUPO ♁ | HD A | ED 1 | - | - | |
| UDINI' PASSO DEL LUPO ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A71 I8 OF P3 |
| FENDY PASSO DEL LUPO x MIKY PASSO DEL LUPO 2008-10-19 | |||||
| IRIS PASSO DEL LUPO ♁ | HD A | ED 0 | n/DM | - | |
| Exposición | fecha | Categoría | Juicio | Posición | Titulos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VI. Európska výstava Ceskoslovenského vlkiaka - Nitra Giudice: Oskar Dóra (SK) |
03-11-2002 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | - | |
||
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FENDY PASSO DEL LUPO | 8 | 4.75 | 38 | 18 (47.37%) | 77.78% | 22.22% | - | - | - |
| GLADIA | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Fehérlófia Dalos Duna | 5 | 7.6 | 38 | 8 (21.05%) | 37.5% | 37.5% | - | 12.5% | 12.5% |
| Dora Šedá eminence | 3 | 8.33 | 25 | 5 (20%) | 20% | 20% | 40% | - | 20% |
| Cita z Banišťa CS | 3 | 9 | 27 | 5 (18.52%) | 100% | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 6 | 6.17 | 37 | 1 (2.7%) | 100% | - | - | - | - |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FENDY PASSO DEL LUPO | 38 | 63.16% | 36.84% | 20.83% | 28.57% | 68.6 cm | 64.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| GLADIA | 6 | 16.67% | 83.33% | - | 20% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Fehérlófia Dalos Duna | 38 | 50% | 50% | - | 5.26% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dora Šedá eminence | 25 | 56% | 44% | - | 27.27% | - | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Banišťa CS | 27 | 44.44% | 55.56% | 33.33% | 40% | 68 cm | 62.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 37 | 51.35% | 48.65% | 42.11% | 50% | 64.8 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Aba Vopa CS | 0,86749% | 12.5 | 12,4% | 15 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Barry z Doušova dvora CS | 1,23739% | 15.625 | 6,33% | 62 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 4,5,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,90637% | 14.84375 | 3,4% | 37 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,24306% | 6.25 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,20411% | 9.375 | 4,97% | 22 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,21658% | 9.375 | 11,03% | 68 |
| 31 | ♂ 6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,92969% | 38.28125 | 25% | 246 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,24724% | 11.71875 | 1,36% | 30 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,15857% | 10.15625 | 8,35% | 38 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 61 |
| 7 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Astra z Pohraniční stráže | 0,09851% | 8.59375 | 0,8% | 7 |
| 8 | ♂ 7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Brest z Pohraniční stráže | 0,15249% | 9.375 | 4,13% | 3 |
| COI TOTAL: | 7,47709% |