| Nato: | 29-12-2001 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO0244939 |
| Microchip: | - |
| Madre: | DARMA DELLA TERRA SELVAGGIA |
| Padre: | Endy od Buližníku |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,78% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.94 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DARMA DELLA TERRA SELVAGGIA | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Kama Hlas divočiny CS | 7 | 4.57 | 32 | 11 (34.38%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Farna Jimili CS | 10 | 7.7 | 77 | 14 (18.18%) | 28.57% | - | 28.57% | 14.29% | 28.57% |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Bruna z Banišťa CS | 8 | 5.38 | 43 | 1 (2.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DARMA DELLA TERRA SELVAGGIA | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Kama Hlas divočiny CS | 32 | 40.63% | 59.38% | 15.38% | 5.26% | 71.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Farna Jimili CS | 77 | 53.25% | 46.75% | 21.95% | 13.89% | 68.1 cm | 62.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bruna z Banišťa CS | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 40.91% | 67.7 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Gar z Rosíkova CS | 1,40262% | 15.625 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,21658% | 6.25 | 11,03% | 61 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,21658% | 6.25 | 11,03% | 68 |
| 6 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 5,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,52857% | 13.28125 | 8,35% | 38 |
| 6 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 5,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,49448% | 13.28125 | 1,36% | 30 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,32187% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Acarka Bropa CS | 0,30617% | 7.8125 | 4,97% | 22 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Arco z Doušova dvora CS | 0,10312% | 4.6875 | 6,33% | 37 |
| 26 | ♂ 6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,15967% | 35.9375 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 6 - ♀ 5,6,6,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,10071% | 8.59375 | 3,4% | 37 |
| COI TOTALE: | 5,67528% |