| Nato: | 07-05-2022 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO22126695 |
| Microchip: | 380260160115179 |
| Madre: | LARA DELL'ARENUSE |
| Padre: | MITO DELL'ARENUSE |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 41,11% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 53.23 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.90 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() MITO DELL'ARENUSE- -COI: 40.87% |
![]() ARES- -COI: 19.05% |
![]() Teutatis z Molu Es- -COI: 18.35% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() TWINTWER PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() ALTEA DELL'ARENUSE- -COI: 22.20% |
![]() ARES- -COI: 19.05% |
![]() Teutatis z Molu Es- -COI: 18.35% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() TWINTWER PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() YUMA- -COI: 22.92% |
![]() WACKY AYRTON- -COI: 21.85% |
AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
||||
![]() ARANEL- -COI: 19.74% |
BEST- -COI: 18.47% |
|||
MAMBA- -COI: 43.80% |
||||
![]() LARA DELL'ARENUSE- -COI: 22.20% |
![]() ARES- -COI: 19.05% |
![]() Teutatis z Molu Es- -COI: 18.35% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() TWINTWER PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() YUMA- -COI: 22.92% |
![]() WACKY AYRTON- -COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
NIAHD B -COI: 21.29% |
||||
![]() ARANEL- -COI: 19.74% |
![]() BEST- -COI: 18.47% |
FORESTA INCANTATA DENETHORHD A -COI: 20.53% |
||
ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() MAMBA- -COI: 43.80% |
ATROX- -COI: 27.79% |
|||
RAISSA- -COI: 19.64% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VECKNA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LARA DELL'ARENUSE | 2 | 1.5 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| YUMA | 7 | 3.14 | 22 | 1 (4.55%) | - | - | 100% | - | - |
| ARANEL | 4 | 6.25 | 25 | 4 (16%) | 50% | 50% | - | - | - |
| MAMBA | 2 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| RAISSA | 3 | 4.33 | 13 | 1 (7.69%) | - | 100% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VECKNA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LARA DELL'ARENUSE | 3 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| YUMA | 22 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARANEL | 25 | 52% | 48% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MAMBA | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RAISSA | 13 | 61.54% | 38.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 2,3 - ♀ 2 | ARES | 19,25767% | 62.5 | 19,05% | 53 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | YUMA | 6,45444% | 37.5 | 22,92% | 22 |
| 5 | ♂ 4,5,7 - ♀ 4,6 | CUTT | 0,42305% | 17.96875 | 19,76% | 144 |
| 7 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 5,6,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,3354% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 9 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,16711% | 14.0625 | 17,24% | 120 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Aron Malý Bysterec | 0,17223% | 10.15625 | 21,74% | 22 |
| COI TOTALE: | 26,80989% |