| Nato: | 13-08-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO20152565 |
| Microchip: | 380260043250747 |
| Madre: | LUNA |
| Padre: | A'DEMON |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,08% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.65 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() A'DEMONHD B ED 0COI: 20.18% |
![]() ANTARESHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ASTRID A'PANTOSCLEHD B -COI: 32.81% |
![]() DIRAN- -COI: 19.76% |
![]() BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
|
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() OASIA- -COI: 17.79% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() EVA- -COI: 28.86% |
![]() PASCALHD A -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() OASIA- -COI: 17.79% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() LUNA- -COI: 24.25% |
![]() JAKE- -COI: 19.66% |
![]() ARIMMINUM WAHOTSHD A ED 1COI: 19.60% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Aida zo Slovenskej Rozpravky- -COI: 25.19% |
![]() Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Ajda Kalinovská svorka - GeroHD A -COI: 22.30% |
Gero Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
|||
Ailin SotisHD A -COI: 19.77% |
||||
![]() ZELINA PASSO DEL LUPO- -COI: 26.30% |
![]() PAKO PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 25.97% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() TAJGA PASSO DEL LUPOHD A ED 1COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LUPA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LUNA | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| ZELINA PASSO DEL LUPO | 2 | 6.5 | 13 | 7 (53.85%) | - | - | - | - | - |
| TAJGA PASSO DEL LUPO | 2 | 6 | 12 | 1 (8.33%) | 100% | - | - | - | - |
| UMA | 8 | 6.38 | 51 | 14 (27.45%) | 50% | 35.71% | 14.29% | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LUPA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LUNA | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZELINA PASSO DEL LUPO | 13 | 38.46% | 61.54% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TAJGA PASSO DEL LUPO | 12 | 33.33% | 66.67% | - | 12.5% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| UMA | 51 | 66.67% | 33.33% | 2.94% | 5.88% | 70 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 4,4 - ♀ 5,5,6 | OASIA | 2,16612% | 20.3125 | 17,79% | 27 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,5,6 | BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 1,1103% | 14.0625 | 18,51% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 7 | ♂ 5,5,5 - ♀ 5,6,6,7 | Charon Šedá eminence | 0,94695% | 16.40625 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 6.25 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 4.6875 | 31,05% | 95 |
| COI TOTALE: | 5,2324% |